Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én azon töröm magam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én azon töröm magam hogy nekünk jobb legyen meg minden a barátnőm meg minden kis hüjeség miatt depresszióba esik, kell szóljak a szüleinek vagy hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Már nemsokáig birom mellette mert az öngyilkosságon is jár néha az esze, vajon megtenné? mert nem akarok egyszer arra menni hozzá hogy végzett magával
2011. máj. 12. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Húha...elég súlyos eset a barátnőd ezek szerint.


Csoda h bírod mellette, ezek szerint nagyon szereted.

De vajon ő is szeret téged, vagy ez egy teher neki???


Mi az alapja annak, hogy ő ilyen? Történt valami tragédia az életében, vagy alapbol ilyen depressziós, nem normális típus???


Meg gondolom mindig mindenben azt hiszi h neki van igaza, és minden ugy jó ahogy ő csinálja igaz??


Az öngyilkosságot meg ha szóvá teszed, akkor vagy elküld a piiibe, vagy azt mondja h hagyd békén és egyedül akar lenni.


De mi az alapja ennek, ha elmondanád könnyebb lenne választ is adni!?!? És hány éves?

És kísérelt már meg valaha öngyilkosságot?

2011. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire depressziós, és ilyeneken jár az agya, akkor nem árt beszélni a szüleivel, és neki is kicsit helyre kéne rázni a meszet az agyában.


Amúgy minél többet beszél róla valaki, annál biztosabb, hogy csak fenyegetőzik és nem csinálja meg. Bekap két altatót, iszik rá egy felest, és elkezd agonizálni, hogy ő most rettentően megöngyilkolta magát.

Akkor van baj, ha elcsendesedik, a kedélye nem javul, de már nem igazán hozza a lelki problémákat (önpusztító szándékot) szóba!!!!

Vedd rá, hogy keressen fel egy agykurkászt, mert nem elhatározás kérdése, hogy hipp-hopp, mától nem lesz depressziós. Kell hozzá némi bogyó, meg egy kis terápia, de a legfontosabb a család és a párkapcsolat, hogy ti hogy álltok hozzá.

Nem könnyű.


Azt meg jó lenne tudni, mitől depressziós, hogy jutott el idáig.

2011. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán szereted, akkor ilyen rossz időkben is kiállsz mellette, és megpróbálsz segíteni Neki, hogy kilábaljon ebből a szar időszakból is, ha ő is szeret Téged, akkor nagyon sokat fog Neki jelenti a Te segítséged, és idővel sikerülni fog ezt is túlélni..de csak ha mellette vagy.

És amúgy ha sokszor hangoztatja, hogy öngyilkos akar lenni, akkor szinte biztosra állítom, hogy nem lesz az.

Aki öngyilkos akar lenni, az nem mondja, csak megteszi. Ha mondja, az azt jelenti, hogy segítségre van szüksége de sürgősen.

2011. máj. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

szerintem eggyik alapja az hogy nem eggyezik valami jol a lakotarsnojevel, de ennyiert ki lehet ennyire borulni neha nem tud rendesen aludni este mert zavarja ot a masik

de még csak egy hónapot kell kibirjon csak

2011. máj. 12. 10:08
 5/10 A kérdező kommentje:
nem mondja soha csak a naplójában olvastam ezért félek hogy megtenné ha például elhagynám, de ha szeret miért nem vesz egy kis erőt magán mert már kértem rá őt mert ezek apró problémák csak
2011. máj. 12. 10:10
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

1-ső vok:


Igen egyet értek a 2. válaszolóval is.


Egyébként meg ez a depressziós dolog a legtöbb esetben nem más mint egy nagy rakás HISZTI!


Volt már dolgom nem egy ilyen lánnyal és ha orvost kérdezel az is azt mondja h nagyrészt ez csak hiszti.


Egy jól irányzott elfenekelés kell nekik semmi más!


Ennek általában a fő kiváltó okai:

- egész nap otthon van

- nem dolgozik már régóta

- első nagy szerelme elhagyta hazudott neki kihasználta

- azt hazudja pánikbeteg (ami mindenki lehet azaz ez egy baromság)


Meg kell fogni a kezét és kivinni emberek közé!


Ámde ha ennyiszer mondja h ő öngyilkos lesz akkor az csak duma!

-

2011. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit ti hisztinek vesztek,az legtöbbször segélykérés,figyelemfelhívás.Annyira alulbecsüli magát az illető,hogy azt hiszi,csak így tudja felhívni magára a figyelmet,és ezáltal kiharcolni a környezete szeretetét.Azért,mert nem szereti és becsüli meg még saját magát sem.Talán mert a múltjában sok negatív visszajelzést kapott,vagy valaki nagyon eltaszította magától.

Egyébként én nem tartom magam depressziósnak,de volt olyan időszakom,hogy iszonyúan mélyponton voltam,élni nme volt kedvem.Ilyenkor sokat segít,ha az embert nem lehorják,meg hisztisnek titulálják,hanem mellette állnak.

Egyébként a barátnőd ennél azért súlyosabb eset,szóval mindenképpen szólj a szüleinek,de magára ne hagyd.Biztos,hogy lelkisérült.

2011. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nos hát én lennék a barátnő.Én csak annyit mondanék hogy nem vagyok depressziós,és nem kell egy percet sem kibírj mellettem ha neked ez olyan nehezedre esik.....gondoltam azért vagy velem mert szeretsz...nem is tudtam hogy ennyire rossz velem.
2011. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

KJE!


Ez most komoly, hogy te vagy a barátnője?


Vagy csak egy válaszoló aki szórakozik?

2011. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Senki sem szórakozik, tényleg én vagyok a barátnője....még
2011. máj. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!