Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Miért ilyen gyönyörű a barátnőm?? :) Sosem gondoltam volna magamról hogy egy ilyen gyönyörű lány fog szeretni mint aki most a barátnőm=szerelmem! <3
2011. máj. 12. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenki annak látja a párját, ez természetes. Még ha bűnronda, akkor is gyönyörűnek látod, ha szereted. Jól ki van ez találva.
2011. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De neeem... Ő tényleg nagyon gyönyörű!! Olyan mint egy modelll!!KOmolyan! Csak hihetetlen hogy az én barátnőm :D
2011. máj. 12. 18:25
 3/7 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Vannak ronda modellek is:D

Amúgy gratula;)

2011. máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne így állj hozzá mert akkor nem sokáig lesz a tied!:D Mintha kisebbség érzeted lenne,pszichológiai szempontból jóval túlértékeled a csajt,hihetetlennek tartod hogy ilyen csajod van,miért te annyira ronda lennél?Simán megérdemled a csajt,semmi különös nincs benne,viszont nagyon szereted,de bármikor találsz másikat ha úgy adódna!Na ez a helyes felfogás,így gondolkozz!:-)

23F

2011. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
+ éve velem van! :) <3 szép mellei vannak! magas vékony :D széparcú :D hosszú, derékigérő barna haj, hosszú szexy combok, feszes kerek popsi :D nem csak a szerelem beszél belőlem:D komolyan gyönyörü!
2011. máj. 12. 21:44
 6/7 A kérdező kommentje:
3 éve:D
2011. máj. 12. 21:44
 7/7 anonim ***** válasza:

:)) Ennek örülök! Rólam is így szokott beszélni a párom (mi 2 és fél éve vagyunk együtt), pedig én nem érzem magam valami gyönyörűnek. :)

Gratulálok, hogy így egymásra találtatok! :)

2011. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!