Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiunak tényleg eshet olyan rosszul ha egy lány nem lehet az övé hogy szakit vele?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy ha nem fekszik le vele már kb 1 hónap után
2009. márc. 11. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
eshet... de én nem tartom korrektnek :D ha tényleg szeretne, nem esne neki rosszul...szerintem
2009. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

De még mennyire, hogy rosszul esik neki. Főleg, hogyha ezért (tehát csak a szexért) tepert egy hónapig. Én dobtam egy srácot egy hete, mert nagy nehezen átláttam a szitán, hogy csak megdönteni szeretne. Azóta már elmondott mindennek, pedig ő állítólag tényleg szeretett, csak én egy bunkó, érzelmekre képtelen szűz p*csa vagyok, és nem vettem észre. Ezeket a "kedves" jelzőket tőle kaptam. Szóval, igen tud rosszul esni egy fiúnak, ha szakít vele egy lány.

Ha meg tényleg szerette a fiú a lányt, akkor meg valódi fájdalmat érez, nemcsak dühöt, mint az én esetemben.

2009. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! ő szakitott velem, tök hirtelen.Elötte meg jól "elkényeztetett" ajándékokkal meg vacsi....
2009. márc. 11. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor egyértelmű: nem jött be az ajándék, többet meg nem szán rád.

Megy a következőhöz.

2009. márc. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ilyen nekem is volt, csak mert nem fekudtem le vele, "Olcso kis ku..vanak" voltam kikialtva:P :D ma ez eshetett rosszul neki:)) szerencsere atlattam a szitan.

es itt a masik pl. 18 evesen a parom tobb mint egy evet vart ram, ez volt a szeretet:)

hagyd a fenebe az ilyent, nem erdemes ragodni rajta.

Udv

2009. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, mert csak arra kellettél volna neki. Még szép hogy rosszul esik! Soha ne bánkódj egy ilyen pasi miatt!
2009. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ennek nem rosszul esett, hanem csak "azt" akarta...

örülj, hogy szakított!

2009. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak a szexet akarta toled,ne bankodj,elobbutobb ugyis dobott volna,akkor meg neked esett volna rosszul!
2009. márc. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!