Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szoktatok ilyet csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szoktatok ilyet csinálni SZEX KÖZBEN?

Figyelt kérdés

A párom az elmúlt 2 hétben furcsán viselkedik néha.

Tudni kell hogy 1 éve vagyunk együtt és 9 hónapja együtt lakunk. Tehát látjuk egymást minden nap.


ELŐZMÉNYEK:

Én 22 éves, jó alkatú nő vagyok. Szépnek tartanak, kellemes a külsőm, ez mellett odafigyelek a páromra. Kényeztetem, teljesítem minden kívánságát. (legtöbbször :P )


A szexben is szeretek / szeretünk újítani. Tehát nem mondhatom magamat unalmas nőcinek.


Konyhában próbálok helytállni, magánéletben hűséges társa vagyok, szexben pedig bevállalós. Szeretjük egymást.


Mégis, mostanában lehet hogy túl sokat voltunk együtt és kezdjük megunni egymást?


Pont egy hete volt hogy mikor hazaért melóból, gondoltam meglepem, meleg kajával várom, sörrel, megmaszírozom fürdés közben, aztán le is sz.pom ha szeretné stb. Melyik pasi ne szerette volna? Ő meg közölte hogy "jó de jön a legjobb haverja". - le lehetett volna mondani vagy későbbre tenni a srácot. Nem is lett semmi a dologból. A srácnak mintha jobban örült volna mint nekem.


Örült is, meg nem is a neki kitalált dolognak... Ez eléggé sz.rul esett és utána el is ment a kedvem attól hogy kezdeményezzek a szexben, és kevésbé lettem bújós.


Ez egy hete volt.


LÉNYEG:

Tegnap este szex közben egyszer csak abbahagyta, felhúzta a boxerét, és ha nem szólok neki hogy legalább egy puszit adjon, akkor simán leül szó nélkül a gép elé.

Ott hagyott volna minden szó nélkül, mint egy fizetett k.vát.


Aztán mikor megkérdeztem hogy miért hagyta abba, akkor meg jöttek a kifogások.


pisilnie kellett (nem volt WC-n) majd azt mondta hogy úgy érezte nekem elég volt már.

össze vissza ami épp eszébe jutott. Ismerem már tudom mikor füllent.


De nem látom át. Nem tudom kihúzni belőle mi is történt ami miatt félbeszakította, ezért is kérdezlek Titeket. Hátha veletek is volt már hasonló. És ha igen, miért történt? Engem bánt nagyon a dolog.


2011. máj. 14. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
sok jót nem tudok mondani.... szerintem elképzelhető, hogy van valaki más, aki miatt nem tud rád koncentrálni 100%-osan. Remélem nem nekem lesz igazam, de minden jel erre mutat... :(
2011. máj. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Még a történet első fele nem is olyan vészes, de a másodikO.o Milyen férfi az, aki otthagyja a barátnőjét szex közben? Ilyen még komolyan nem is hallottam. Nem szeretnék messziremenő következtetéseket levonni, mert mi ezt nem tudhatjuk, de nekem itt valami nem stimmel. Talán másik lány? Talán már nem szeret? Talán már nem kíván úgy, mint régen?


Ha ez így folytatódna az én életemben, akkor én azt csinálnám, hogy várnék még egy kicsit és ha nem változik a helyzet, vagyis ugyanolyan furcsa dolgok történnek, akkor én igenis kutakodnék egy kicsit nála. A gépén, telefonjában stb. Persze előtte a beszélgetés nem árt, de mint tudjuk, az ilyen történeteket sokszor nem nagyon tudják megbeszélni a felek. Főleg az "áldozat" nem képes sokszor bevallani, hogy valami baj van.

2011. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon durva :S

Szerintem ki kéne derítened, h mi a probléma, mert ezek nem füllentések, amiket mondott....hazugságok.

A füllentés nem ilyen, annak nincs súlya.

Ez viszont elég undorító dolog, h csak úgy otthagyott.

Kérdezz rá, v nyomozd ki, h miért lehet ez.

Én is arra gondolok, mint az első kommentelő, h másik nő lehet a sztoriban.

2011. máj. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Furcsa viselkedés....véletlenül nem a fiúk kezdik érdekelni a párodat?
2011. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ilyenkor gyere át hozzám és befejezzük amit a pasid félbehagyott...


(de komolya, én pl imádom a szex után még csókolgatni a mellett, puncit)

2011. máj. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem kell kétségbeesni. Együtt laktok, minden nap látjátok egymást, minden nap együtt alszotok. Ha hazajön a melóból és tervezett valamit estére.. hát nem azt a programot kell elhalasztani akár tényleg csak pár órával, hanem a szexet... hiszen ti együtt laktok. A fiúknak és a lányoknak is kell az, hogy a kapcsolata mellett éljen és egyáltalán legyen saját élete, és ez ne csak a melóban merüljön ki. Főleg nem kellett volna ezen kiakadnod, ha nem is volt semmilyen különleges alkalom, szülinap vagy valami, oké, ezek nagyon jók, meg fel tudják dobni a kapcsolatot, meg jólesik az embernek, de akkor is szüksége van más ingerekre is egy kis szabadságra, és meló után ha már tervezett valamit, akkor lehet, hogy nincs ráhangolódva a szexre... főleg ha sokat szexeltek.. nem lehet mindennap egy szexisten.. az tök nyomasztó és tök nagy elvárás. és amúgy szerintem bármilyen program után lehet szexelni, meg a kedv is nagyobb, hogy nincs más dolog aznapra, nem vonja el semmi a figyelmet.

de tényleg, együtt laktok, és egy meló utáni szexért mondja le a programját, ez olyan rátelepedően hangzik.

Szerintem hagyd egy kicsit élni, én elhiszem hogy odaadó vagy, de mindig ne kényeztesd és ne várd el, hogy mindig rád figyeljen maximálisan. Ettől a fiúknak tényleg elmegy a kedvük, mert egy ideig jó, de unalmas lesz, hogy mindig mindent megkapnak, meg nyomasztó, hogy mindig el van várba a tőlük is minden...


Tapasztalatból tudom, hogy ha a fiúk mindig mindent megkapnak a csajtól, mindig kényeztetve vannak, akkor az nekik unalmas lesz, nincs semmi kihívás semmi izgalmas benne.


Szerintem nem kell aggódnod

2011. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, megnyugatattál valamennyire. Csak egy gond van. 1 hete volt hogy melóból jött haza és akkor nem szexel vártam hanem meleg kaja, sör, fürdő, masszás. Ennyi. Semmit nem kellett volna adnia, én lazítottam volna el őt. Fél órát vett volna igénybe vagy 1 órát max. annyit tudott volna várni a haver. De nem erőltetttem.


A szex tegnap ÉJJEL volt. Az is fél1-1 környékén. Mert addig egy haverjának szerelte a motorját. Ez alatt én fent vártam rá a szobában, már aludtam.Ő keltett fel, ő kezdeményezett, ő akarta.


Azon filóztam hogy Neki eddig futó kapcsolatai voltak. én vagyok az első komoly kapcsolata. Lehet hogy tényleg kezd rám unni, és más lányok is eszébe jutnak. vagy belefáradni a kapcsolatba. Tényleg sokat vagyunk együtt. És mostanában főleg sokat voltunk.. Én is érzem hogy el tudnék viselni 1-2 szabad napot.


De azért szó nélkül otthagynám szex közben, akkor balhét csapna, az biztos.


CSAJOKKAL:

egy csaj fut utána, de nem izgatja a dolog, nem reagál a csaj dolgaira, és eddig nem volt semmi komolyabb balhé. (eddig)


FIÚKKAL:

Bizonyos szinten még gyerek, hiszen 19 éves. Fontosak neki a haverok. Egyik haverja olyan szinten pióca mód vele élt, hogy rájuk lehetett volna sütni hogy b.zik. Volt akik azzal piszkálták őket, hogy "élettársak"

Aztán jöttem én. a srác kiakadt sokszor hogy nem jöhet el velünk a randiainkra. Szóval borzalmasan pióca mód tapadt ránk. Úgy gondolta hogy a kapcsolat hármunk közt van... És úgy tűnt csak nekem fura, párom megszokta. Végül lekoptatta a párom őt. Inkább úgy fogalmaznék: leredukálta a vele való találkozást. Nem nap 24ben van nálunk a srác hanem napi 1-2 órára max. van hogy napokig nem jön.


Lényeg hogy nem b.zi, inkább a fiúkkal jobban megérti magát. Ez oké, én is a lányokkal, de... nem tudom. Valami rossz érzésem van és nem tudom mi. Lehet a haverokhoz menekül előlem?


Minden nap találkozik egy-pár haverjával. De minden nap otthon vagyunk, régóta nem mentünk bulizni (én akarok, ő nem akar). Nincs kényszerítve semmire.


Ma is bújt, reggelinél is fogta a kezem, simogatott végig, de én nem bírom megjátszani magam. Ha érzem hogy valami nem stimmel, akkor nem vagyok felhőtlen, vidám. Akkor rideggé válok és várok.

2011. máj. 14. 11:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Megint én vagyok, az előző válaszoló.

Hát igen mondjuk kicsit fura... ha egy éve együtt vagytok, 9 hónapja meg együtt is éltek, eddig úgy tűnik minden oké volt. Én ezt a pióca haveros szitut úgy látom, ahogy írtad, hogy tök normálisan tudta a barátod kezelni. Mert vannak pióca emberek, ennek köze nincs semmilyen ferde hajlamhoz. Mert ők pánikba esnek, hogy egyedül maradnak, meg minden problémájuk van magukkal, de az a lényeg, hogy mindig függnek valakitől. És az se b.ziság, hogy az embernek van legjobb barátja, mert tény, hogy afiúk a fiú barátokkal tudnak megbeszélni ilyen fiús dolgokat, ahogy a lányok egymás között... És erre minden fiúnak nagyon nagy szüksége van. De ahogy a barátod leépítette ezt a kicsit beteg "hárman jártok"-szerű szitut, vagy hogy mondjam (nem beteg az ilyen szitu, ha minden fél ugyanannyira akarja, de itt valóban akaszkodás volt), egy egészséges párkapcsolatra, és egy egészséges barátságra, szóval nekem eddig a barátod viselkedése teljesen oké.


Az nem oké, hogy nem csináltok együtt semmit. Ez lehet, hogy az együtt lakással jött be nálatok. Nem ritka szerintem, de nagyon hamar a fásultsághoz vezet. Mert nem csináltok egymással semmit, mint hogy együtt laktok, és a hétköznapokat élitek meg együtt, ami nem élmény... persze fel lehet dobni, ahogy szoktad is.. és ez jó dolog. Csak kellenek a közös élmények, hát igen, te mennél meg minden.


Ezt a szex közben feláll és otthagy - dolgot is furcsának tartom, nem tudom miért lehetett. Tényleg először azt hittem, hogy azért van amit az előbb is írtam, hogy te nyomulsz túlságosan, meg minden. Láttam olyan kapcsolatot, ahol az volt a gond, hogy a lány teljesen odavolt a fiúért, ami nem rossz egy egészséges határig, de ez a csaj mindent elnézett, megengedett neki, kényeztette össze-vissza, mindig kedves volt vele, ha f.sz volt a csávó, akkor is kedves volt, sosem akadt ki semmin, és ez egy idő után nagyon terhes tud lenni, mert a fiúnak azért egy ember kell, nem egy háziállat. De ahogy írtad, te nem ilyen vagy. Úgyhogy nem ez a gond.

Nem tudom, hogy mennyire tudsz ilyenekről beszélni vele. Kellene. Még mindig úgy érzem, hogy nincs nagy baj, mert mondtad, hogy kedves veled, simogat, bújik.

úgy gondolom, hogy szeret téged, csak amikor elkezd együtt élni az ember a párjával, az együttlét nem alkalom lesz, hanem a hétköznap, és elindulhat egy befásultság.

De szerintem tényleg nem lesz baj, mert meg lehet beszélni. Ha meg érzed, hogy valami nem stimmel, akkor mondd el neki.

Nyugodj meg, a pióca haverral nem hiszem hogy baj lenne, és ha nála van valami gond, akkor próbáld kideríteni, hogy mi az. :)

2011. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen amit írtál, nagyon kedves vagy! És nagyon jól látod a helyzetet is.


Megpróbálok beszélni vele a dologról :S Hátha sikerül valamit kihozni.


Mégegyszer köszönöm!

2011. máj. 14. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!