Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor a szeretőddel akarsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a szeretőddel akarsz este találkozni, mit hazudnál a feleségednek, hogy hova mész?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok.Csak kíváncsi lennék, hogy a pasik ilyenkor milyen indokokat találnának ki.
2011. máj. 14. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy "drágám most elmegyek a szeretőmhöz"


mert akkor azt hinné hogy a srácokkal megyek piálni vagy bulizni :)

2011. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Atóól függ.
2011. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ha dugni van esze fűvel fával akk ki tud vmi találni...am nem tudom mit mondhatnak de egyik ismerősöm azt mondta mikor a neje elment dolgozni és jött a szeretője h Józsinak hívják és a kisgyereknek is azt mondták h az a neve. ígymikor az anya megkérdezte a gyerek is józsit mondott. és így nem bukott le...egy darabig
2011. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg mindent...elmegy egy póker partyra, kisegíti egy haverját (mondjuk el kell érte menjen ide oda), ha olyan a munkahelye, akkor bemegy dolgozni, mert el van maradva, elmegy futni, fáj a feje, ezért megkeresi az ügyeletes gyógyszertárat hogy tudjon venni fájdalomcsillapítót. Függ attól, hogy van-e otthon gyerek, mert ha van, a felesége nem tud vele menni, függ hogy milyen messze lakik a szerető(mert ha messze és kocsival kell menjen, akkor a futást nem tudja beadni ) csak kreativitás kérdése!
2011. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Oh, bármit!
2011. máj. 15. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
"Szia drágám, elmegyek megdugni a másik nőmet."
2011. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy barátom aki mondjuk nem a szeretőjéhez ment hanem a haverjaival bulizni, vagy kocsmázni, autókázni stb.Akkor úgy bukott le, h. a szülei hívtak fel másnap, h. a fiúk hajnalba jött haza és tök részeg volt, nekem elöző este meg azt mondta haza megy.

Nekem volt már szeretőm,de én lány vagyok és akkoriban már olyan volt a kapcsolatom az akkori párommal h. nem igazán álltunk szóba,pedig együtt laktunk.Amúgy bármit mondhat, elmegy haverozni, vagy haza, stb.Én annó mindig azt mondtam h. suliba voltam(távos suliba jártam,de akkor is arra hivatkoztam amikor nem is volt órám)

2011. máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Van aki azt mondja a haverokkal van, vagy túlórzik, meglátogatja szüleit, van aki azt csinálja h. bevalja h. elmegy bulizni,de nem akarja h. a barátnője vele menjen.Van aki nem is mond semmit, csak egyszerűen azt mondja fáradt ma nem akar találkozni stb.
2011. máj. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%
Semmit, a szeretőnk szokott hozzánk jönni,és olyankor 3masban csináljuk:)
2011. máj. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Csapatépítő tréning a munkatársakkal.

Ők is kμrvázni mennek olyankor, szóval mindenki tud falazni mindenkinek.

Ki tudja, talán pont a párod az egyik kollégám...

2011. máj. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!