Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogy értsem? Lányok ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy értsem? Lányok ti komolyan gondoljátok ha ilyet mondtok vagy csak a pillanat fellángolása ez a mondat?

Figyelt kérdés

Tudni kell hogy már járogatok egy csajjal(mondjuk nem lett kimondva). Na de tegnap este beszéltünk facebookon és rólam tudni kell hogy nem szeretek konkrétan válaszolni egy kérdésre. És mikor már nem akartam neki válaszolni azt mondta hogy kicsit már kezd unalmassá válni hogy könyörögnie kell egy válaszért, szóval menjek aludni vagy hagyjam békén.

Ezt én hogy értsem csak egy kis hiszti volt vagy most megsértődött?


2011. máj. 15. 11:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem szeretsz konkrétan válaszolni? én is elküldenélek ha csak rizsáznál nekem folyamatosan... és miaz hogy járogatok? hány éves vagy 2? még kúrog@atni hagyján de járogatni XD
2011. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hát szeretem kicsit húzni az agyát :D

Amúgy meg azért nem merem konkrétan kijelenteni hogy járunk mivel csók még nem volt, de ennek ellenére úgy viselkedünk mintha járnánk...

2011. máj. 15. 11:33
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Tudod a nők szeretik a biztonságot, ezen kívül jó, ha az ember tisztában van azzal, hogy ő most egyedülálló, vagy kapcsolatban van, mert akkor úgy szervezi az életét. 20/L Úgyh döntsd el, h szeretnél-e ezzel a lánnyal lenni, mert ha nem, hagyd békén.
2011. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értsd, hogy hülye vagy. Mégis mit vársz, hogyha nem válaszolsz a kérdésére? Egyáltalán mi az, hogy nem szeretsz konkrétan válaszolni? Nekem már eldurrant volna az agyam, nem szeretem a komolytalan pasikat, akik nem képesek érthetően kommunikálni. Jó hogy unalmas lesz a beszélgetés, hogyha csak balf.aszkodsz a gép előtt, ahelyett, hogy válaszolgatnám, nyilván azért kérdez, mert kíváncsi. Azért suliban, munkahelyen próbálj meg a kérdésre válaszolni mindig, különben pórul járhatsz, ha csak bambulsz, mint egy hülye. :D
2011. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
előző: 19L
2011. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
.. hany eves vagy ?
2011. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én akarok vele járni, ezzel nincs gond.

De a kérdés az volt hogy végül is ezt a kijelentését ne vegyem fel, ugye? Mert akkor ez nem volt olyan komoly?

2011. máj. 15. 11:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem komolyan gondolta. Ha nem tudsz normálisan válaszolni, ne csodálkozz, hogy felhúzod idegileg és megsértődik rajta.
2011. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez azért van mert nem vagy elég érett egy normális párkapcsolatra. Ez a "szeretem húzni az agyát" hülyeség egy érettebb lányt idegesít, mint ahogy az is hogy könyörögnie kell egy válaszért. Ha nem válaszolsz akkor az szerinted miért jó? Azzal csak azt éred el, hogy a társaságod unalmas lesz már az elején, ezért keresni fog valaki mást. Vagy ha csak félválaszokat adsz, akkor úgy fogja érezni hogy nem mutatod meg azt a valakit aki valójában vagy, titkolózol, tehát nem fog bízni benned, megintcsak keresni fog valaki mást akiben bízhat. Ha tovább folytatod ezt az óvodás viselkedést akkor el fogod üldözni magadtól. Neki egy pasira van szüksége, nem egy értetlen idegesítő kisgyerekre.

Ezért vedd komolyan a kijelentését, és embereld meg magad, különben nem csak tőle búcsúzhatsz hanem a normális párkapcsolat reményétől is.

2011. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
HÁNY ÉVES VAGY???
2011. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!