Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csináljam? (bővebben lennt)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Bejelöltem facebookon egy srácot, tök helyes, aranyos. Hogy alakíthatnék ki vele egy baráti, jó viszonyt? Már megböktem, ő 1x visszabökött, 2xra már nem, lájkoltam képeit, ma küldtem neki egy szívet. Mit tegyek, hogy lehetnék jóban?
2011. máj. 15. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
talán ideje lenne kijönni abból a virtuális világból, felöltözni csinosan, kimenni a házból, és találkozni személyesen!
2011. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne így. én szánalomból ezeknre nem is reagálok. amúgy meg felfoghatná ez a sok kis facebookos kö cs ög, hogy ismerkedni nem így kell.
2011. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem párkapcsolat céljából, csak szimpla barátkozás
2011. máj. 15. 12:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Üzenj neki: "Szia" Piroska vagyok! legyünk barátok! Írsz?"
2011. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na azért ennyire dedós nem vagyok kössz
2011. máj. 15. 12:56
 6/7 anonim ***** válasza:
ne barátkozz csak úgy !!!
2011. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem elég béna ha bökdösöd,meg lájkolod a képeit és igy 'udvarolsz". ebből már elég egyértelműen lejött h bejön neked, és ha nem reagál rá akkor hagyd...
2011. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!