Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki tud egy jó oldalt ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud egy jó oldalt ahol pszichológussal beszélhetek vagy bárkivel aki normálisan meghallgat, ahol tudnak valamilyen tanácsot adni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs egy barátod se? (Nem beszólás, érdeklődök)
2011. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pszichológus nem ad tanácsot, nem az a dolga. Ha tényleg nagy a baj, menj el személyesen, mehetsz ingyen is vhogy csak sokat kell várni stb. De amúgy a pszichológus meghallgatja a problémáidat és megpróbál rávenni h te találd ki, mitr akarsz. Nem fogja azt mondani h csináld ezt meg ezt, és az életed rendbe fog jönni
2011. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De vannak barátaim, csak jó lenne egy idegennel is beszélgetni, aki nem ismer.
2011. máj. 15. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire vagyok jó - önmagamat nyilván nem fogom fényezni -, viszont pszichológiát tanulok, nagyon szívesen meghallgatlak, ha úgy gondolod szükséged van rá, elmondom a véleményemet is, tanácsot adok.
2011. máj. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) írtam privit
2011. máj. 15. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!