Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám utál mert leszbikus vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám utál mert leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Amióta megtudta nem nagyon szól hozzám, max ha muszáj, és a fejébe vette h ő megváltoztat:/ mit tehetnék h felfogja h én így vagyok boldog
2011. máj. 15. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyen édesanyád van. Ne veszekedj vele. Ha látja, hogy így vagy boldog, előbb utóbb megbékél.
2011. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Találhatsz egy csomó ilyen kérdést a neten.
2011. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

jaj de bölcs a kedves második.


Az enyém szerencsére nem utál emiatt, de azért átérzem a helyzetet. Eleinte sokk, reméljük majd beletörődik.

2011. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kedves Kérdező?
2011. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
19 szóval nem gyerek,és nem valami hóbort ez nálam,és köszönöm aki normálisan válaszolt, bár az h beletörődik azt kétlem
2011. máj. 15. 19:16
 6/11 anonim válasza:

Élethez való hozzáállás kérdése. Ha igazán szeret és azt látja, hogy boldog ember vagy, céltudatos, kiegyensúlyozott életet élsz, akkor elfogadja. Egyszerűen örömet okoz neki a te boldogságod. Ha ez most még nem így van, az azért lehet, mert bizonyítanod kell neki ennek az érzésnek a komolyságát.

Kitartás! Légy türelmes!

2011. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon szépen köszönöm:) az ilyen válaszok adnak egy kis erőt..
2011. máj. 15. 19:56
 8/11 anonim válasza:

Örülök, hogy segíthettem. Na és most van valakid? Én lassan 2 éve vagyok a párommal és szintén leszbikus vagyok. :)


19:54-kor is én írtam

2011. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát, valahogy meg kellene értetned vele szerintem, hogy te attól még ugyan az vagy akinek ő nevelt, és nem tehetsz róla hogy leszbikus vagy, de te így vagy boldog.
2011. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen lassan 7 hónapja vagyunk együtt:) nagyon jól elvagyunk csak hát ugye elég nehéz:P te szüleid elfogadták egyből?v tudnak róla?
2011. máj. 15. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!