Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet ilyen lányt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ilyen lányt találni?

Figyelt kérdés

[link]


Azért választottam őt, mert külsőre nekem nagyon bejön. Nem pont ugyanilyet ( bár az sem lenne rossz:P). De a lényeg, hogy kedves, mosolygós és aranyos arcú, aranyos, de mégis kiáll a saját igazáért.

Szóval ilyesmi lányokat hol találok? Az ilyen TÚLzottan trendi lányokból elegem van már.

Hol lehet velük a legjobban ismerkedni?

Mondhatom ilyen lány az ideálom. :)

Régebben találtam hozzá hasonló lányokat, de azóta nagyon megváltozott a világ.

És tudom, hogy baromi nehéz de nem szabad feladni. :)


2011. máj. 15. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

az ilyesféle lányok nem járnak el bulizni, tehát max baráti körből ismerhetsz..


hát nehéz fába vágtuk a fejszénket haver.

2011. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok. :D
2011. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nehéz igen. De ha nem lenne az akkor valószínűleg nem is érdekelne, minket. Ilyenek vagyunk mi emberek.

Csak tudni kellene, hogy merre felé járkálnak.

Ha már ott vagyok én bele csapok a lecsóba. :)

2011. máj. 15. 19:55
 4/15 anonim ***** válasza:
hát ismerek egy lányt aki így néz ki, a mosolya is jó.. de a mai tini világhoz igazodva ő is egy iszonyat beképzelt nagyképű érzéketlen @&%#@.
2011. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ilyen lányokat tényleg nem találod meg mindenhol. Keresd kifinomultabb helyeken... nem bulikban, discokban.. Kérd meg olyan barátodat, aki sok mindenit ismer, hogy menjetek el néhányan moziba. Hátha akad neked valaki! :)) Sok sikert!
2011. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Állásbörzéken keresd az ilyen lányokat,ott tudnál ismerkedni,mert ezek tuti tanultak,de a családjuknak is nagy az elvárásuk a választott fiukkal szemben,ezzel számoltál??
2011. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen számolok vele. De ez olyan, hogy lehetek milliárdos üzletember 2 egyetemmel satöbbi ha egy p*cs vagyok. Vagy lehetek csóró egyik napról a másikra élő senkiházi ha bárkivel megtalálom a közös hangot.

Nem vagyok se gazdag se szegény, talán picit átlagosnál jobban élek, de ez szülőkön is múlik.

2011. máj. 15. 20:05
 8/15 anonim ***** válasza:
itt vagyok
2011. máj. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

És egyedülálló vagy?

Leírhatnád privátban mit szeret egy ilyen lány!

2011. máj. 16. 10:52
 10/15 anonim ***** válasza:

hogy mit szeret egy ilyen lány?

szerintem ez személyfüggő, nem ér így leegyszerűsíteni.

2011. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!