Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14L és 22F Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14L és 22F Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 20:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Gáz. Egyik gyerek, másik "felnőtt".
2011. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
pfuj. vén f.sz
2011. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
Attól függ hogy mi a foglalkozása milyen családból származik és, legfőképpen hogy mit akar tőled!Ne add oda neki magad ha érted mire gondolok!Még csak 14 éves vagy előtted az élet!De ha teljes szívedből szereted és ő is akkor sok boldogságot és remélem nem bánod meg!
2011. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

2-3 év múlva teljesen oké. Szerintem várjatok egy kicsit.

Ha mindkettőtök részéről igazi a szerelem, akkor néhány év múlva is ugyanígy fogtok érezni.

2011. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

szia:)

hááát ez sok mindentől függ...:) mennyire komoly kapcsolat...mik a srác szándékai...

ha te vagy a lány, akkor csak annyit javasolnék, hogy akármennyire is tetszik a srác, akármikkel bókol neked, óvatosan, mert ő már egy férfi, több tapasztalattal, és nehogy csak arra kelljél...

tartsd nyitva a szemed:)

persze most nem akartam semmi rosszat írni, mert nem szólhatok bele, meg semmi...csak na érted:D

remélem segítettem:)

2011. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
Pedo maci befigyel
2011. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Most úgy gondolod, hogy teljesen oké és mennyire szeret téged ez a pasi, nem olyan mint a többi, stbstb..


Én is ezt gondoltam 14 évesen.


Most már csak röhögök az akkori magamon..


Szerintem max 3 hónap..

2011. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

egy 22 éves fiú nem csak a kezét akarja fogni a 14 éves lánykának.

megértem, h a kislány nagyon komoly, meg érett, és nagyon okos, de a fiú simán túl tud járni az eszén pár szép szóval...


ilyen esetben minimum 1 évet várnék a huncutkodással, bár egy ennyi idős fiú, pláne ha már látott nőt közelről, akkor esélyes, h nem bírja ki.

2011. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
50%
Ha mindkettőnek jó, akkor semmi gáz. Egyik másik koratizenéves csaj simán elmenne húsznak is, a fiúk meg későn érnek. Én is 26 voltam, a csaj meg 17 és azóta is együtt vagyunk. Arra vigyázzatok csak, hogy a szűk látokörű törvénykezés ne baszakodjon veletek liliomtiprással.
2011. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

francba pedo macit én akartam elsütni :D


amúgy a csaj betöltötte már a 14-et? mert ha nem, akkor a hűvösön fogod tölteni ezt a szép nyári időt.

2011. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!