Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Fiúk mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Fiúk mit csináljak? Tényleg enyire érzelgős vagy csak megjátsza, mert fáj az igazság neki? :O

Figyelt kérdés
Párommal több mint egy éve vagyunk együtt, az utobbi elmúlt két hétben egész jól elvoltunk.Minden olyan zökkenő mentesen ment, de valahogy nem bízom meg benne!Pár nappal ez elött megtaláltam a gépén egy nyaraláson készült képeket a volt k....jával.Igen csak pikánsra sikeredett képeket..elég gusztustalannak tartom..:/ És nem értem hogy miért van/volt fent a gépén.Neki csak az volt rá a válasza hogy az 3 évvel ez elött volt és már nagyon megbánta!Tudni kell a csajról hogy ő mindenkivel összefekszik! És én elhányom magam hogy még ő is... Én tudttam hogy ők kavartak meg ilyenek, mert mikor 5 hónapja voltunk együtt kaptam a csajtól emailokat miszerint az 5 hónap alatt az én párom mindvégig vele csalt! De én nem hittem el neki..Most pedig egyszerűen nem tudom mit csináljak.. Annyit mondtam a barátomnak hogy nem bízok meg benne, mert mindig add rá okot hogy féltékenykedjek.Erre ő elkezdett sírni és közölte hogy ez szarul esett neki! Most mit csináljak? Nekem is szarul esik nagyon sok minden és ő még csak észre sem veszi! Mindig azt érzem hogy hazudik nekem! Viszont, lehet hogy azért sír mert őszintén szeret és tényleg nem lép félre...Egyszerűen nem tudom hova tenni a dolgot.Lehet hoyg túl naív vagyok! :( Mi a véleményetek?
2011. máj. 16. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak te tudod,mikor sír,te ismered.

De szerintem nem eléggé:))

2011. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!