Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, Szerintetek bejövök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Szerintetek bejövök a srácnak?

Figyelt kérdés
A buszon hazajövet a srác mondta a kistesójának hogy kérdeze meg tőlem hogy teccek e neki ..6000 ft ben fogadtak . Aztán gondolom a kistesója elmondta a válaszomat a srácnak ( a válaszom az volt hogy kicsit tetszik ) És mésnak már tökre jófejvolt, igaz hozzá teszem előtte is órákon nézet de most mintha magabiztosabb lenne.A telefonját is odaadta hogy vigyázzak rá, utána "véletlen" érintések és a buszon hazafele végig bámult.. Másnap a suliba foci volt és ő meg a haverja meg a bnőm bejöttek értem hogy mennyek focizni ha van kedvem ..el is mentem 10 óra fele jötttünk haza biciglivel és 6 kméteren át félpercenként visszanézet ( am senki más nem volt az utcán ) én lassaban mentem .. ezért voltam mögötte és egészen hazáig nézett ,furának talátam de csak arra gondoltam hogy félént lehet ( ja külföldön élek és nem ugyanaz az anyanyelvünk de megértem amit mondanak és beszélek is . szóval nem ez lehet az akadály ) Érdemes kezdeményeznem vagy majd ő ha eggyátalán akar komolyabbat. ?! Értelmes válaszokat ha lehet :) köszii 13/ L
2011. máj. 16. 20:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Atyaég..-.-"
2011. máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
kértem h értelmes válaszokat .. tudom h sok ilyen kérdés van de bizonytalan vagyok .. am kort meg nemet is köszii :))
2011. máj. 16. 20:59
 3/21 anonim ***** válasza:
Ki értett belőle valamit?
2011. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A közepéből nem értettem semmit,de az biztos,hogy te ne kezdeményezz ! Ha úgy érzed,hogy tetszel neki és neked is tetszik,akkor csak "bátorítsd".
2011. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
bocsi, ha nem volt érthető teljesen megpróbálom azt a rész elmagyarázni.. Miután megtudta a srác h nekem teccik azután tökre rendes volt , mielőtt megtutta órákon is nézett meg minden de mintha magabiztosabb lenne a telóját odaatta meg minden ezt fönt olvashatjátok..Meg szerintem a focis részt nem értettétek hogy amikor jöttünk haza akor fél percenként visszanézett a bicikliről mert lassaban mentem jóval mögötte .. remélem mostmár érthető lesz ha nem akkor írjátok meg mitn em értetetek . :)
2011. máj. 16. 22:07
 6/21 anonim ***** válasza:
Már értem,de az a véleményem,hogy ezzel bátorságot adtál a fiúnak,de nem meri bevallani,mert még biztosra akar menni...Ezt azért mondom mert magamból indulok ki : Van egy lány,akinek állítólag tetszem,és nekem is ő,de még nem mondtam el neki,mert biztosra akarok menni
2011. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Értem, cask azért vagyok ennyire bizonytalan , mert állítólag mindenkinek tetszem s ezért mindenki féltékeny rám , de nincs rá okuk. De arra is gondoltam hogy azért nem meri elmondani mert sajnos a legjobb haverjának is tetszem és lehet nem akarja megbántani, :) De köszönömm :D
2011. máj. 18. 21:25
 8/21 anonim ***** válasza:

igeeen, nagyon is bejösz neki!!

amúgy melyik országba laksz?

2011. máj. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Norvégiában :) Remélem igazad van , és télleg bejövök neki. és köszönöm a válaszokat :)
2011. máj. 19. 14:22
 10/21 A kérdező kommentje:
Ja és ítrátok hogy bátorítsam , ezt hogyan csináljam? :D
2011. máj. 19. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!