Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác. Minden megteszek hogy felfigyeljen rám. Van barátnője - elég rég óta. Mostanában mindig vele mutatkozik. Mintha védekezne. Mitől is?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy azért van mindig a barátnőjével, hogy védekezzen, de szerintem le kéne szállnod róla... :D:D
2011. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosítok a kérdésen. Fiúk hasonló helyzetben valaki? Ha érzékelitek hogy nyomul egy csaj rátok, mit tesztek ha már régóta van barátnőtök?
2011. máj. 16. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy akarunk-e esetleg váltani arra, akin észrevettük, hogy nyomul ránk. Ha a srác nem akar váltani, kitartana a régi barátnője mellett és ezt finoman a tudtodra kívánja hozni, akkor azt, hogy igyekszik előtted a barátnőjével mutatkozni, egy elég jó és egyszerű megoldásnak tartom.
2011. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ugyan ezt,direkt a csaj előtt mutatkozok,hátha kapcsol,remélhetőleg nem fogja magát porig alázni előttem a szánalmas érthetetlen viselkedésével
2011. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyenesen a tudtodra adta, hogy szállj le róla. Sajnálom, ez van. Keress mást.
2011. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bármit kértem, kerestem őt, azonnal ott termett, segített, írt ha kérdeztem tőle... Biztos csak azért, mert segítőkész gondolom.. :)
2011. máj. 16. 23:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Az teljesen elképzelhető, hogy csak segítőkész és barátkozni akart veled.. Barátnője van, vedd nemcsak tudomásul, hanem figyelembe is, szerintem. Ha védekezik is, akkor az elől, hogy rá nyomulj, mert biztos nem akar megbántani az elutasításával, és feltűnt neki a viselkedésed. Lehet csak az is, hogy mostanában ráér a lány mindig vele mutatkozni, és nem védekezik semmitől, csak szimplán szeretnek együtt lenni.

22/L

2011. máj. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!