Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ertessem meg vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ertessem meg vele, hogy vege?

Figyelt kérdés
Parommal utolag nagyon megromlott a kapcsolatunk,aminek koszonhetoen en nem erzek mar iranta semmit.Szakitottam vele,de o meg mindig lat remenyt a bekulesre,en pedig nem.Nyomoz utanam,hogy tetszik e nekem valaki,meg nem hagy beken.Hogy ertessem meg vele ,hogy reszemrol tenyleg ennyi?Sajnalom ot nagyon,de sajnalatbol nem fogok vele lenni.Tobb mint 2evet voltunk egyutt,de abbol 2majdnem sertodessel es veszekedessel telt el.Magam sem tudom hogy huztuk idaig.Tanacsot kernek ha lehet,hogy mi tevo lehetnek meg?Koszonom elore a valaszokat!!!
2011. máj. 17. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Hadd nyomozzon, majd megunja. Nem tudsz màst tenni, vagy szerezzél neki egy màsik baràtnõt, ha màr ennyire idióta.
2011. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mondd neki, hogy ha nem hagyja abba, feljelented a rendőrségen zaklatásért. Ami sok, az sok.
2011. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te már megtetted amit meg kellett!
2011. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

első, látszik, hogy Téged még soha nem zaklattak...

kategorikusan közöld vele, hogy vagy lekopik és elfelejt Téged vagy feljelented

engem is zaklatott a volt pasim, követett mindenhová, leskelődött utánam, a munkahelyemre írt e-maileket, esténként követett és figyelt, hívogatott, sms-ekkel bombázott. Azért ez tud ijesztő is lenni. Én megfenyegettem, hogy egy nagy darab kétajtós ruhásszekrényt küldök rá, ha nem hagy nyugodtan élni, de még ez sem segített, a saját lakásomból kellett albérletbe költöznöm és munkát, telefonszámot mindent váltanom, hogy végre nyugtom legyen tőle. Szégyen.

2011. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos vannak akik nehezen ertik meg a NEMet,de megprobalok szep szoval hatni ra,vagy nem is tudom.De ez igy nem jo.Ki tudja mit csinalna ha egy fiu ismerossel latna az utcan,penteken is volt egy ilyen eset,majdnem megutott...
2011. máj. 17. 17:49
 6/9 anonim ***** válasza:

ja, és telefont nem felvenni, mailre, sms-re nem reagálni

ezek alapok, mert ha felveszed vagy reagálsz, akkor azt biztatásnak érzi a beteg elméjével

2011. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem megütött..? Egyértelműen a birtoklásra megy ki a játék, no és a sértett büszkeségét se felejtsük.. nem képes elfogadni, hogy valami ne az akarata szerint történjen.

Sajnos volt részem hasonló partnerben, nagyon nehéz volt végleg megszabadulni tőle. Eleinte úgy látszott, belenyugszik a dologba, de mikor elkezdtem randizni valakivel, kinyomozta, megkereste, megfenyegette, stb.. És nem igazán tehettem ellene semmit. Legalább fél év kellett, hogy elfogadja, vége. Addig hívogatott, követett, zaklatott, fenyegetett.. Szerintem ha lett volna valakim, akkor továbbra sem hagy nyugton, csak azért is alapon versengeni akart volna a másikkal. Mikor eltűnt végre az életemből, mindent megtett, hogy tönkretegyen anyagilag és lelkileg, nagyjából sikerült is neki. Most, néhány év elteltével már kezdek regenerálódni, és talán valamikor még bízni is fogok egy férfiban:S

Talán néhány hónap megoldja a problémádat, de addig is nem hiszem, hogy nyilvánosan más férfiakkal kellene mutatkoznod, hiába felháborító, hogy még szakítás után is hozzá kell igazítanod az életedet..:S Saját példámból kiindulva feljelentés nem segít, mert ezért nem csukják le, és csak még jobban felhergeli magát rajta, esetleg valahogyan azt következteti ki belőle, hogy csak próbára teszed, mert még mindig fontos számodra..

2011. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Férfiként mondom, hogy ezeket a beteg pszichopatákat megütném, annyira dühítenek. Nekem bármennyire fájt a szakítás, méltósággal tudomásul vettem.


Szerencsére ma már boldog kapcsolatban élek, amiből jövőre házasság lesz :)

2011. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mutatkozz egy nagydarab férfival, aki egy időre mozgásképtelenre is verhetné.
2011. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!