Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megpuszilhattam egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megpuszilhattam egy lányt, meg megölelhettem az mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 15:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

meg mikor mondok neki valamit akkor elkezd nevetni :)

3 napja udvarolgaton neki nagyon keményen, össze szedtem minden bátorságomat! hát remélem meg lessz az eredménye

2011. máj. 19. 15:38
 12/19 anonim ***** válasza:
70%

Beeeeeep!

EPiC FAIl.

3 NAGYOn súlyos hibát követtél el. Tegyél le erről a csajròl. You died, Game Over.


A három súlyos hiba:


Túl korán montad hogy szereted, ezzel rombadöntöttél mindent. Alapszabály hogy min. 3 hònap járás után szabad kimondani, kivéve ha a lány mondja először.

Még rátettél pár lapáttal:

Lány Fiùnak párkapcsolaton kívül sosem szabad hogy adjon ajándékba: Tisztálkodási szereket, alsòneműt.

Beeep fail megint.

Következő: tùl korán halálos ajándékozni.

Beep fail again.

A legnagyobb hiba mèg egy két lapàttal rátettél: "kökeményen udvaroltam neku" Bereeeeep beeeep fatal error. uram atyám.. Ùgy ràakaszkodtàl a csajra hogy csoda hogy nem költözött el. Csak mértékkel szabad udvarolni. Ùgy ráakaszkodtál hogy öeülhetsz hogy hozzádszòl. Elég kellemetlen lehetett neki meg akkor us ga nem mutatja. Ebbol nem lesz semmi.

2011. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
több éve ismerem, meg nagyon jóba vagyunk,mit tegyek léci adjatok tippeket
2011. máj. 19. 15:57
 14/19 anonim ***** válasza:
Kicsit most nyugodj le lehetvnoncs minden vedzve. Te mindent "mmegprobaltal'. Ha ram hallgatsz megvarod mit cselekszik. Ha semmit hagyd a fenebe. Ülj a baberjaidon. Ha ranyomulsz tulsagosan csak rosszabb lesz.
2011. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
akkor ne is beszélgessek vele? csak köszönjek azt ennyi?
2011. máj. 19. 16:06
 16/19 anonim ***** válasza:
hm...ha egy fiútól tusfürdőt kapnék, rögtön azt gondolnám büdösnek tart...bocsi..
2011. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
szerintem ha végre lép a csaj akkor hívd el és kapd le azt cső , mint általában szokás
2011. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ez mind szép és jó... csak a tusfürdő az szerintem elég necces.
2011. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy búza,eddig
2011. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!