Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MOst mi lessz? Lehet valami még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MOst mi lessz? Lehet valami még?

Figyelt kérdés
Nahh szóval irogattam egy fiúval, és megkérdeztem hogy nem e találkoznék vele. Sajna nem tudtam elmenni a találkára mert nem akartam egyedül kimenni vele.. (már megbántam) Méég irogattunk, csak inkább én szoktam neki írni. Nem nagyon írt. Néha.. eggy nap talán egyszer. Egy este irogattunk,és eléggé bunkó volt.. vagyis "merev".. Aztán nééézem.. KAPCSOLATBAN VAN.. :(( Végem volt. Mit tegyek?? írjak még neki?
2011. máj. 19. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Meg is érdemled. Hagyd békén szegény srácot..
2011. máj. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2011. máj. 19. 18:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :) Remélem tanultál a helyzetből. :)
2011. máj. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miért?? Milyen helyzet ez?? Hisz nem csináltam semmit.. a fiú "udvarolgatott" ..
2011. máj. 19. 18:25
 5/12 Argloss ***** válasza:
Ebből azt kellett volna megtanulnod, hogyha találkát beszélsz meg, akkor nem vered át a másikat, mert akkor utána haragudni fog rád... Örülj neki, hogy nem szívatott vissza...
2011. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szóval az neked nem elég, hogy nem mentél el az előre megbeszélt talira, de ő meg ott várt rád. Már bocs, de ha velem csináltad volna ezt, talán el is küldtelek volna melegebb éghajlatra. És akkor itt most meg vagy lepődve, hogy elhidegült tőled, és még csak fel sem fogod, hogy mennyire megbántottad. Tipikus nő vagy, mit ne mondjak.
2011. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Smartguy86 ***** válasza:
Az írási stílusodból ítélve még csak nem is lehetsz egy nagy lángész... jobban járt az a fiú, hogy nem mentél el.
2011. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De ez nem úgy volt :)) én előre megmondtam hogy nemtudok elmenni..
2011. máj. 19. 18:37
 9/12 Smartguy86 ***** válasza:
Az mindegy, a lényeg az, hogy ezt lekésted. Nem baj, majd jön másik.
2011. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát figyelj. Tetudod. De szerintem csak akkor ítélkezzen valaki ha már ismer.
2011. máj. 19. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!