Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mi? Én akkor most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Én akkor most szeretem? Vagy mi? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy ismerősöm (fiú). Régebben sokat beszélgettünk msn-en, és mostanában már sajnos nem beszélgetünk, néha találkoztunk is. Nekem nagyon hiányzik, hogy beszélgessük, meg hogy találkozzunk. Sokat gondolok mostanában rá... Én akkor most szeretem? Vagy mi?
2011. máj. 19. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:

hűű tiszta dejavu....


Szerintem szereted, mint a legjobb barátodat és támaszodat!

Ő egy jó barát, egy jó társféle is gondolom akivel mindent meg tudsz beszélni. Jó vele lenni. De az életedet nem kötnéd össze vele ugyanakkor.


De szükséged van rá időnként mert megnyugtat, és amikor vele vagy megbékél a kis szíved és megnyugszol h van kire támaszkodnod és van valaki akivel maximálisan őszinte lehetsz. Szóval szereted de nem szerelemmel, csak mint a legjobb barátodat, lelki társadat....


jól gondolom ??



DE! kérdések...

- miért nem találkoztok már?

- miért nem beszéltek már?

- hány évesek vagytok?

2011. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

azért még nem szerelem, de ebből lehetne.

milyen érdekes, hogy ha itt van egy kérdés egyből jön valaki akinek ismerős a helyzet. hát nekem is ismerős a helyzet, nekem is hiányzik egy régi "msn partnerem"

2011. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

első vok....


sokan egyformák vagyunk...:)

2011. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát végül is ő egyik barátnőm tesója (ikrek), és szoktam menni hozzájuk, csak mostanában nem igazán tudtam :S

Azt nem tudom, h miért nem beszélünk... Eddig mindig mikor feljött msn-re egyből rám írt. Órákat beszélgettünk kb a semmiről... De ugyan úgy fent van, de nem ír rám, pedig nem vesztük össze, meg semmi...

Én 19, Ő 20

Nem tudom, nekem tényleg hiányzik, h csak úgy el hülyéskedjük az időt, meg jókat beszélgettünk.

2011. máj. 19. 20:49
 5/10 anonim ***** válasza:

tévedtem nem ilyen a helyzetem...csak a rövid leírásod hasonlít...első voltam..



ámde kérdezd meg írj rá te! lehet azt várja "hogy vajon ő is kíváncsi rám és ő is rám ír vagy csak én??"

2011. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már próbáltam múltkor, de nem volt vmi közlékeny sajnos, bár nem volt jó kedve... :S :( Az meg hülyén néz ki, h én úgymond "mindig keresem"
2011. máj. 19. 21:04
 7/10 A kérdező kommentje:
Pedig mindig feltudtam vidítani, meg ő is engem... De most nem ment :((
2011. máj. 19. 21:04
 8/10 anonim ***** válasza:
biztos egy csaj van a dologban...
2011. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
általában ez szokott lenni. szerintem is belépett valaki a képbe aki miatt...
2011. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom, h volt barátnője, de szakítottak, amúgy meg attól meg miért nem beszélt volna velem? :S
2011. máj. 20. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!