Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? Meghalok erte. :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Meghalok erte. :S

Figyelt kérdés

1 hete szakitott velem a baratom..mert kiszeretett belolem.Nekem iszonyatosan hianyzik..o vette el a szuzessegemet..mindent megtettem erte..es az a legszornyubb hogy msnen szakitott velem..es elmegy mellettem az utcan koszones nelkul..:S

En vissza akarom szerezni.mert o az eletem ertelme es ha nem kapom vissza ongyilkos leszek mert nem birom nelkule.

1 tervem van..senkim nem lesz itthon holnap este,es arra gondoltam hogy elmegyek hozzajuk,nemerdekel hogy ki nyit ajtot,es hogy mit gondolnak majd rolam..de oda akarok menni utoljara,es eloben szakitani mert igy nem fogom fel a tortenteket.Es nem felek attol hogy ki fog csapni..

szerintetek jo otlet? vagy mit javasoltok nekem?

telleg iszonyatosan szeretem,nem tudok nelkule elni :S

L17

F17


2011. máj. 19. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kis buta vagy...SENKI nem érdemli meg,hogy meghalj érte,vagy akár kárt tegyél magadban.Te viszont megérdemled,hogy mással boldog lehess.
2011. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 napietus ***** válasza:
100%

szerintem ne fuss egy pasi után se, főleg ne egy olyan után, aki msn-en szakít. tleg egy ekkora tapló az "életed értelme"? mert akkor sivár életed lehet...inkább tegyél róla, hogy ne legyen az, azon a bunkón meg nézz keresztül! ne is köszönj neki, neki kell előre köszönni nem Neked! és oda ne menj hozzájuk, csak magadat járatod le...


(a nyafogást meg fejezd be, azzal nem hozod vissza. senki nem halt bele, Te sem fogsz.)

2011. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is gondol át: tényleg őt szereted? Ezt a férget, aki így dob ki? tényleg egy ilyen fiúba szerettél bele, aki így beletapos az ember lelkébe, és valószínűleg csak arra kellettél neki, hogy megfektessen? Mert gondolom nem így van. Lehet, hogy most azt érzed, nem bírsz nélküle élni, de hidd el, jobb, hogy nem vagytok már együtt, ha ilyen gerinctelen alak. Inkább örülj neki, hogy megszabadultál tőle.

Szerintem ne menj el hozzájuk. Nincs értelme. Az, hogy a srác így szakított Veled őt minősíti- hogy nincsenek érzései, és talán soha nem is szeretett Téged.

És eszedbe ne jusson öngyilkosnak lenni. Inkább legközelebb válogasd meg, kivel jössz össze, és kivel fekszel le. Mi 16 évesek voltunk nagyrészt a barátnőimmel, mikor összejöttünk a barátainkkal, és mindenki 9 hónapot- 1,5 évet várt, mire neki adta a szüzességét. Azóta ezek 4-5 éves kapcsolatok...

Szóval gondold át, hogy igazából nem őt szereted. Ő már valaki más. Te szerettél valakit, de az a valaki már nem létezik. Tudom, hogy most nehéz, de próbálj arra gondolni, milyen bunkó módon vetett véget a kapcsolatotoknak. Nem érdemelt meg téged.

Hidd el, fogsz találni rendes, szerető fiút, bármennyire nehéz is most, gondolj a jövőre, amikor egy normális fiúval lehetsz boldog.

20/L

2011. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez a fiú nem érdemel meg téged, ha így bánt veled.. rossz lesz egy ideig, de sokkal kifizetődőbb, ha megpróbálod elfelejteni. Most lehetetlennek tűnik, de igaz, hogy az idő mindent megold.
2011. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen könnyen, és ilyen gyáva módszerrel szakított veled, akkor ahogy a többiek is írták ne foglalkozz vele...

Bár most lehetetlennek tűnik, de hidd el túl leszel rajta előbb vagy utóbb, másnak is ment, neked is fog...

2011. máj. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
gondolkozz el: megérdemel ő téged? igazán szeret? lehet h csak le akart fektetni. és ha igazán szeretett, akkor biztos, h nem msn-en szakít veled. ez bunkóság. az meg h ezek után köszönni se köszön.. gyerekes. túl leszel rajta, nyugi. semmiképp se jöjj vele össze még 1x, mert megint te húzod a rövidebbet. :S felejtsd el, légy boldog, és majd TALÁN ő is meglátja, mekkorát veszített. :D
2011. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!