Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik lányt választanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanátok a helyemben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

18 f vagyok és nagy választás elé estem

van 2 lany akivel még semmi nincs kialakulva,de nemis baratsag

az 1 ik 15 éves rendkivül szép lány aki sajnos még nem érett/komolytalan és nem helyi de viszont nagyon szeretem mert megértő meg kedves és jofej

a 2 ik lány 1 18 éves helyi lány aki már elég komoly viszont nemannyira szép (szép ő is de nem annyira mint a másik lány) de viszont nagyon baratsagos megerto és sokkal komolyabban gondolkodik az eletrol

ti kimellett voksoltok?


2011. máj. 20. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:

rabszolgakereskedő vagy?


mire kellenek?

nem érett/komolytalan: normális fiú-lány kapcsolatot tőle egyelőre ne várj

nagyon baratsagos megerto és sokkal komolyabban gondolkodik: vele tudsz kezdeni valamit

2011. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 jin ***** válasza:

gondolj bele !!!melyikkel mit tudsz kezdeni !!!15éves

messzelakik, fiatal,éretlen

a 18éves érett helyi,ugyan anyi idős mint te ,érett

de a kor nem számit igazából!!

14F



döntsdel !!!

sook hülyeséget fognak irni!!!!!

2011. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre, és döntsd el, hogy melyiket szereted jobban. Ne más emberek véleménye alapján dönts! Amúgy szerintem ilyen korban még kicsit sok a 3 év, pár évvel később ideálisabb lesz.
2011. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ember, válaszd azt amelyik jobban bejön. Ja és a szépségre egy nagy nőrajongó cimborám mondta, hogy mindig azok a lányok a főnyeremények, akiknek van egy szembetűnő, ám inkább csak őket zavaró szépséghibájuk, ezek a nők ugyanis gyakran próbálják ezt kompenzálni. A tökéletesen szép lányokat sokszor a tökéletesség ábrándja lengedezi körül, korántsem olyan odaadó szexuális partnerek pl...
2011. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor én ezért vagyok jó az ágyban:D ezzel kompenzálom a kis melleimet:D:D
2011. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

a 15 éves lány jobban bejöjön pont ezmiatt a lazasága miatt

am KOMOLY kapcsolatot keresek

2011. máj. 20. 15:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Minek neked komoly kapcsolat?!

a 15 éves messze van, szép és úgy viselkedik mint a korabeli lányok. Ezzel az a baj, ha beleszeretsz akkor csuda féltékeny leszel, hisz gondolom mindennap nem tudtok majd találkozni.

a 18 éves helyben van, ha bejön neked akkor inkább vele alakíts ki kapcsolatot.DE lehet, hogy ő sem olyan komoly mint te gondolod.

Ha egyikkel sem alakulnának úgy a dolgok ahogy te szereted volna akkor sem kell elkeseredned, mert fiatal vagy lesz még ezer meg ezer lány az életedben.

2011. máj. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szépségre szerintem tegyél, hisz ha szereted, akkor ez nem számít, így ezt figyelembe se veszem. XD


A 15 évesek többsége komolytalan, mit is várnál tőlük, ők még gyerekek. (nem is kicsit, még ha szexuális téren nagyon menők is, ahogyan a közeli gimiben észrevettem, ott már csak a normális 1-2 lányka szűz)

15 évesen még szerintem nagyban benne vannak a tinikorban, ami röviden: változások iszonyatosan nagy halmaza.


Rengeteget fog változni, ne építs a jelenlegi személyiségére. Én most jelenleg magamból indultam ki. Nékem 16 évesen volt a kezdete a lázadó kornak (én nem a ribancos, hanem a metálos lázadást éltem át), feketébe jártam, bakancsban és alkoholizáltam.

Ma,4 évre rá, könyvet olvasok a parkban, vidám színekbe öltözöm, gyöngyöt fűzök, egyáltalán nem alkoholizálok, majdhogynem teljesen önmagam ellentéte lettem viselkedésben és hozzáállásban is.

Ha komoly kapcsolatra vágysz, ne egy 15 éves tojáshélypopójú kiscsajt válassz.


Bár tény, a 18 se feltétlen lehet túl komoly, de nagyobb rá az esélye.


20/L

2011. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ember, válaszd azt amelyik jobban bejön. Ja és a szépségre egy nagy nőrajongó cimborám mondta, hogy mindig azok a lányok a főnyeremények, akiknek van egy szembetűnő, ám inkább csak őket zavaró szépséghibájuk, ezek a nők ugyanis gyakran próbálják ezt kompenzálni. A tökéletesen szép lányokat sokszor a tökéletesség ábrándja lengedezi körül, korántsem olyan odaadó szexuális partnerek pl..."


Aki kompenzál az lelki beteg.

Nem kellene a lelki betegeket kihasználni.


Egy egészséges nő nem kompenzál semmit.

2011. máj. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!