Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra összejöttünk, de mintha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra összejöttünk, de mintha titkolná, miért?

Figyelt kérdés
A barátom szünetet kért tőlem, de 4 nap múlva (tegnap) azt írta, hogy szeretne újra velem lenni, de ez alatt a 4 nap alatt volt egy kis kalandja egy csajjal. Most visszafogadtam, de nem fogadja el facebook-on a kapcsolatfelkérésemet... Miért lehet ez? Gondoltam arra, hogy nem akarja, hogy az a csaj, akivel kalandja volt lássa, mert vele is még játszadozik, csak akkor nem tudom, hogy miért könyörögte vissza magát... Mi járhat a fejében?
2011. máj. 20. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ja ez így van nálatok? Ha félre akar kúrni a barátod akkor szakít négy napra? Hm... leszel a barátnőm? Mert a legtöbb lány nem érti meg amikor mással akarok dugni :)
2011. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudja, hogy én tudom, hogy ezért volt... És tudja, hogy többször nem kap esélyt...
2011. máj. 20. 15:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, felejtsd el. Már nem szeret. Ha szeretne.ilyet nem tett volna. Ne alázkodj meg.
2011. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem szeret, hagyd a fenébe
2011. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rájuk! Ne dobd ki a pasit, legyél továbbra is lábtörlője!
2011. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves 13:36! Nem vagyok a lábtörlője... Egyelőre ő kepeszt utánam és nem fordítva, egyébként még azt mondtam neki, hogy gondolkodok, hogy mi legyen...
2011. máj. 22. 13:39
 7/13 anonim ***** válasza:

naív vagy ha ezen még képes vagy gondolkodni.

hagyd a fenébe.

2011. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"tudja, hogy többször nem kap esélyt..." NEM tudja.

Egyébként meg ha ő teperne nálad, akkor nem te rinyálnál, hogy nem fogadja el a kapcsolat felkérést.

2011. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát éppen ez az, hogy amikor azt mondom nem akarok már vele lenni, akkor mint egy óvodás sír nekem, hogy gondoljam ezt át még egyszer meg ilyenek... De ez tök nagy ellentmondás...
2011. máj. 22. 14:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Persze, hogy sír, mindenki sír, ha elveszti a kényelmet. Nem szeret téged, ha szeretne szünetet sem kért volna, és nem kalandozgatott volna mással.
2011. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!