Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak hétvégén tudunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak hétvégén tudunk együtt lenni, erre ő csinált más programot. Csak nekem esne rosszul?

Figyelt kérdés

Ezért csak holnap fogunk együtt lenni, itt sem fog aludni.

Megkérdezte tegnap, hogy találkozzunk-e pénteken, én meg mondtam, hogy hát felőlem igen, csak később végzek. Erre azt mondta, hogy nem jó, mert neki úgyis dolga lesz...

Inkább elment pakolgatni egy haverjával, minthogy velem legyen együtt.

Ráadásul most nagyon rossz a kapcsolatunk, ott tartok, hogy esetleg szakítok vele.


16/L 18/F


2011. máj. 20. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem ez nagyon rosszul esne.szerintem egyszer beszélj vele nyugodtan, akkor , amikor senki sem zavar.mond el neki kedvesen , hogy ez téged nagyon bánt.

remélem, nem szakítotok.szurkolok!!

2011. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy ez milyen izé, hogy nem találkozunk, inkább pakol a haverjával..

Erre olyan stílusban válaszolt, hogy inkább hagytam..

2011. máj. 20. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:

nehéz eset. igazából lehet nem is fogok segíteni neked. elsőként én is szurkolok, hátha megoldódik. tényleg a leülés megbeszélés lenne a legokosabb módszer, de ha mégegyszer elkezditek, akkor az lesz hogy hisztizel és mit vergődsz. :) kérdezd meg, hogy rendben van e ez így. vagy esetleg csinálj te is más programot és akkor meg majd te leszel a köcsög ismételten. kérdezd meg azt is hogy szeret e és akarja ezt folytatni, mivel te szereted és találkozni akarsz vele ő meg lemondja. nem tudod mire vélni. na remélem érthető volt, nem volt zavaros. :D

2OL

2011. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!