Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú izgatott lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú izgatott lesz, nagy levegőket vesz, ha meglát, akkor mire gondol?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
rád :)
2011. máj. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy milyen jól nézel ki, és erőt gyűjt magában, hogy leküzdje az "ő biztos túl jó nekem, hozzám se akar majd szólni" dolgot.
2011. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg arra gondolt hogy hogyan szólítson meg. De ezek szerint nem sikerült elég bátorságot gyűjtenie. Ha újra lesz ilyen akkor mosolyogj rá szépen, attól el fog olvadni! Velem is történ már olyan hogy mindenféle gondolkodás nélkül szóltam egy lányhoz pl. osztálytársammal állunk a zebránál nézem a pirosat hogy váltson már zöldre közbe ő magyarázott nekem valamit de nem nagyon figyeltem rá. Ekkor odaért a zebrához 2-3 lány már azt se tudom és akkor az egyiktől azt hallom "még anyukámat is fel kéne hívnom" erre én hátrafordulok és megkérdezem tőle hogy felhívod? odaadom a telefont. Ezt kb. 3x kérdeztem meg mire válaszolt de aztán csak nem hívta fel. Miére észbe kaptam hogy mit mondtam akkora már késő volt és mondtam tovább.


Én nagyrészt azért nem szoktam odamenni lányokhoz mert mindig többen vannak. Magamból kiindulva ha egyedül ücsörögnél a padon akkor biztos hogy oda menne hozzád egy idő után. Lehet hogy nem egyből de szerintem oda menne. Kérd meg a barátnőidet hogy hagyjanak békén egy kicsit amíg megjön a bátorsága a srácnak! 18F

2011. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak sóhajt egy nagyot, hogy "jaj ne már megint itt ez a csaj".
2011. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő:tetszem neki,nem utál.
2011. jún. 2. 19:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod?
2011. jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!