Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet 2, évfordulóra ez az ajándék?

Figyelt kérdés

Egy hét múlva leszünk párommal két évesek. Ő 26 éves én 21 éves lány vagyok. Mindig szeret lefényképezni de eddig nem túl sok kép van rólam. Arra gondoltam hogy készítek neki egy fényképalbum szerűséget magamról kissé erotikus beállításokkal. Neten nem fogom viszont látni ha netán szét mennénk, ő nem olyan fajta, ezt ne írjátok :)

Pasik ti örülnétek neki?


2011. máj. 23. 21:27
 1/6 Y4kuza válasza:
de most őszintén :D melyik pasi ne örülne ha a párja ilyesmivel lepné meg :D sztem jó ötlet :D
2011. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jaj köszi :D tök belelkesedtem :D
2011. máj. 23. 21:29
 3/6 tsz-tag ***** válasza:
hajjaj, de olyat csinál amiről könnyen le lehet törölni a ...fogalmazzunk úgy hogy a "nyálat" kreatív vagy nagyon.Nem járnál velem is?naa lécci:( :D
2011. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
: )
2011. máj. 23. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:
örülnék, de nem rólad
2011. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
francba pedig neked is el akartam küldeni
2011. máj. 23. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!