Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes-e belevágni végleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baky Olivér kérdése:

Érdemes-e belevágni végleges szőrtelenítésbe állandó borotválás helyett, ha bnőm nagyon kéri hónaljban és intim hellyen is? 19/F

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 01:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele.
2011. máj. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem. Lehet, hogy két hónap múlva szakítasz vele, és összejössz egy olyan lánnyal, aki a szőröset szereti, és már szívtál is.
2011. máj. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem értem mire ez a szőrtelenítés,lányoknál se értem.Manapság ki vannak bukva a férfiak,ha egy punci nem fazonigazított vagy kopasz vagy egy hónalj natúr.holott 20 éve még tök természetes volt a hónaljkutya is.Igen szőrös hónaljú anyut apu ugyanúgy megdugta.Szőr nem egyenlő büdösséggel és igénytelenséggel.Bizonyos országokban-Ázsia-a nőiesség jele,ha egy nő elkezd szőrösödni,nem valami pedofil válomképnek megfelelő kopasz marad.
2011. máj. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A végleges nem jó semmire. Rahedli pénz, és fél év múlva ugyan úgy nő majd, mint korábban.

Inkább borotváld/gyatázd/epilláld/fazonírozd,

2011. máj. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a végleges sem végleges, és rengeteg pénzbe kerül, inkább gyanta vagy epilátor, ha nem akarsz folyton borotválni. 19l
2011. máj. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Végleges nem létezik, mert időnként menni kell újra..

Mellesleg nőként nem javasolom. Én körberöhögnék egy csupasz pasit, és 19 évesen még igazán nem tudhatod, egyedül a barátnődhöz lesz-e közöd további életedben..

2011. máj. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 tabaki ***** válasza:
Én már a borotválást sem értem, de ha ennyire csak a pedofil csajok jönnek be, miért ne? Bocs, de ami a barátnődet illeti, vagy dilinyós egy kissé, vagy féltékeny, és az a célja, hogy ne merjél egy felnőtt nő előtt levetkőzni -- mint Moldovánál H. Kovács felesége, aki női kombinét ad a férjére... Egyik esetben sem ígérkezik hosszú életűnek a kapcsolat. Tudod mit? Inkább mégse, hanem nőjetek fel mind a ketten! Majdnem húsz évesen már érdemes megpróbálni.
2011. máj. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem érdemes. Nem végleges sajnos. Amúgy nem olyan drága ha tényleg elég lenne egy alkalom. Epilálni meg ne próbálj intim területen, se hónaljon....

Oda a szőrtelenítő krém a legjobb. De nem tudom min vannak kiakadva sokan. Egy nőtől is elvárják, hogy ne legyen szőrös ott.

2011. máj. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 tabaki ***** válasza:
0%
Már aki... Szerintem, aki elvárja, nemcsak pipogya legény, de saját magát fosztja meg attól, hogy kiélvezze a női test nyújtotta örömöket. A szőrzet nem a Jóisten által rajtunk felejtett szemét, mindkét irányban nagyon kellemes élmények forrása lehet, kivéve persze, ha valaki annyira retteg tőle, hogy ki sem próbálja, milyen kész embernek lenni...
2011. máj. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jajj haggyuk már hogy mi a természetes meg mi a divat. Van akinek tetszik van akinek nem tetszik, kész. Én is voltam már szőrös csajjal, meg teljesen csupasszal is, és meg kell mondjam, hogy sokkal jobban bejön az utóbbi, ez van.


Na a lényeg az, hogy ne legyél hülye :D A legtöbb csajnak a szőrös jön be, szóval magadat szivatod meg ha szakítotok...

2011. máj. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!