Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányok ha volt roma fiúval dolgotok akár többször is, de ti nem vagytok azok (romák, sőt mert én szőke zöld szemű) ha biztos nem derülne ki felvállalnátok később?

Figyelt kérdés
Én még a későbbi roma srácoknak sem árultam el az előzőt. Főleg ne nézzen szajhának, vagy könnyen kaphatónak. De ha soha nem mondom hogy volt roma pasim, és egy előkerül még is, az tuti földindulás nem?
2011. máj. 24. 13:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
a te dolgod, de ird le nyugodtan hogy cigány, úgy mondják magyarul.
2011. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%
Látom nagyon ki akarsz kerülni majd megverten-megalázottan az utcasarokra, ahogy a cigány férfiakkal kezdő fehér lányokkal történik. Sajnos idáig süllyedtünk az elbutító libsi propagandának köszönhetően...
2011. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
Gratulálok... Úgy néz ki, nincs elég magyar srác, hogy mindenáron szarrá akarod veretni magad...
2011. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem, h egy szőke és zöld szemű lánynak, miért egy roma srác kell (akik többnyire iskolázatlanok, műveletlenek, h finoman fogalmazzak)? No persze tisztelet a kivételnek, mert vannak rendes romák is, de ritka mint a hintalósz.r! Félreértések elkerülése végett nem vagyok romaellenes, csak nem értem miért nem lehet normális magyar srácokkal ismerkedni!
2011. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%

Na, a fenti válaszok szépen demonstrálják, hogy miért jobb, ha ezt nem vered nagydobra.


A magyar társadalom még nincs azon a szinten, hogy elfogadja az ilyesmit, ami a nyugati társadalomban már normális.

2011. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

"A magyar társadalom még nincs azon a szinten, hogy elfogadja az ilyesmit, ami a nyugati társadalomban már normális."


A nyugati államokban és főleg az USA-ban ugyanúgy nem normális. Ha egy német lány megpróbál összejönni egy tamillal, ugyanez van. Ebből látszik hogy egy hetet sem éltél külföldön, csak a hülye filmekből szerzed az infóidat.

2011. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Hát a nagynénim USA-ban lakik és inkább nem mesélnék itt. De van olyan hogy egy feka fazon náluk alszik. Ez onnan jött hogy pont őt is kérdeztem. Hát a részletekre nem voltam kíváncsi.

De mit kerestek itt, lányokat kérdeztem. "Más lányok ha volt roma fiúval dolgotok akár többször is ..."

Most még mindig nem tudom, mi a jobb ha hallgatók vagy ketyeg a bomba?

Az amúgy igaz hogy erre felé kevés a nem roma kortársam, apa a tanító. Jó van egy két srác, még olyan is aki haver és fedezed hogy nála vagyok.


16L


ui.: Hülye lennék ha bőrszín szerint válogatnék. De meddig jó a titok a szerelemben és mikortól üthet vissza?

Csak tapasztalt lányokat kérdezek.

2011. máj. 24. 15:54
 8/25 anonim válasza:
24%

miért vagytok ilyenek?? nem mindenélőlény szexel?? vagy csak a magyarok azok? Hát nem! a cigányok is ugyanolyan emberek mint a magyarok! (én is magyar vagyok) nekik is kell szexelni, hiszem az életmód ritmusába tartozik.

én is voltam együtt nem egy cigánnyal és nem azért mert kényszerítettek, hanem azért mert épp úgy esett az 1..

a 2.a jelenlegi párom

és nem kell ezeket letagadni, az 1. cigányt eleinte én is szégyeltem, de rájöttem, hogy nem kel

2011. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%
Egyetértek az utolsó válaszolóval.
2011. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Ti két utolsó rasszista akik részben megkeserítik az életem furcsa egy lányok vagytok.

A helyesírás nem intelligencia függő.

Kedves ma 15:56 igazad van, de én pont attól félek hogy szexre hegyezi ki valaki. Apám a tanító és (alsókat tanít ez elvi kérdés nála) akkor én hogy lehetnék "kis K gyanus". Mert rólam nem tudva mondta egy haver is hogy velünk "ellentétben" ők már fűvel, fával.


SÉ a roma srác családja hogy viszonyult hozzád? És a te család hogy fogadta el?

Miért kell ebből problémát csinálni?

ÉS egy költői kérdés:

Hogy fognak így integrálódni? Ha másod rendű állampolgárok, amit én most át érzek. Mert az én szabadságom is másod rendű.

2011. máj. 24. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!