Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Ha már együtt vagytok hosszabb ideje a párotokkal, az normális, ha ő elmeséli nektek, hogy van egy barátja/barátnője, aki régebben elcsábította, de nem történt köztük semmi, bár párotok szerelmes volt belé.
2011. máj. 24. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez most nem igazán értem! Most az a baj hogy elmondta ?
2011. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, ha tisztában vagyok azzal, hogy a párom baráti társaságában tulajdonképpen ki hogyan viszonyult a páromhoz anno. Azzal talán kicsit óvatosabb vagyok. Az ex párom is elmesélte anno, hogy a legjobb barátjának a párja (mostmár felesége) anno vele kavart, sőt olykor a barátja mellett is el akarta csábítani, volt hogy egy-egy csókra sikerült is. Nem kommentáltam inkább, de nem tetszésemet fejeztem ki, amikor több időt töltött náluk, mint velem, stb. Szóval szerintem valahol jó... Ja és teszem hozzá abszolút nem ért váratlanul, hogy utána a párom pont ezzel a nővel csalt meg, de ez már részletkérdés.

A lényeg, hogy engem nem zavar az ex téma, ahogy az sem, ha ilyeneket elmond valaki, jobban szemmel tudom tartani az illetőket. :)

2011. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából, az zavar, hogy az illetőnek bármit megtesz még most is, bár az magasról tesz rá szerintem. Inkább csak kihasználja, ha teheti.

Mivel még nincs túl sok tapasztalatom, gondoltam, itt csak segít valaki. Legalábbis ad majd tanácsot.

De lehet, hogy csak én nem bízom még eléggé benne.

2011. máj. 24. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami oka van annak, hogy veled van, és nem vele... olyanokkal ne rongáld a saját idegrendszeredet, hogy azon agyalsz, mi lenne ha a csaj hirtelen elkezdene máshogy érezni a párod iránt... Igyekezz mindent beleadni a kapcsolatodba, az ő kettejük dolgába pedig csak egészséges szinten avatkozz bele. Második voltam
2011. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, igyekszem megfogadni.:)
2011. máj. 24. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha lenne most is valami köztük, akkor nem beszélne róla.


Az exem mindig szólt, ha láttam, hogy "úgy" nézek egy lányra. "Látom, hogy tetszik neked." Néha volt olyan hülye, hogy még ilyeneket is mondott: "Végül is csinos, fiatal lány, jókat beszélgetsz vele."

Ezek után legközelebb megnéztem magamnak azt a lányt és rájöttem, tényleg tetszik. De ha erre nem hívja fel a figyelmemet, soha eszembe sem jutott volna.

2011. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!