Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném ha újra a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha újra a régi lehetne minden és visszatudnám kapni. Soha nem voltam még igazán szerelmes ezért kérdem h szerintetek mit lehet tenni? Várom a segítségetek hogy mit tehetnék.

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy az utobbi időben nem volt minden már az igazi...én is éreztem.Talán azt hitte hogy már nem szeretem eléggé(egyébként nem találkoztunk minden nap mert távkapcsolat,de nagyon sokat voltam nála mindig igy is,csak nem napi szinten).Személyesen még nem is beszéltük meg a dolgot.Azt mondta hogy akkor legyen vége és elkezdett beszélni egy sráccal akibe állitólag most többet lát...Ha elhívott volna és megbeszéltük volna bármire képes lettem volna hogy a régi legyen és iszonyú jó legyen a dolog.A srác egyébként (nem arcolás képpen tényleg) se kinézetbe se úgymond szerintem gondolkodásba nem illene hozzá.Ezt nem látja most sajnos.Most a srác neki nagyon aranyosnak tűnik meg stb... De ha arról lenne szó sztem nemhogy arra de többre is képes lennék...Mit tudok tenni szerintetek? Mivel tudnám elhitetni vele h ha engem választ jobbá teszek mindent illetve hogy simán lehetne a régi...Nagyon bánt hogy ezt tette és h most ez van tényleg mondtam is magamnak hogy akkor meg se érdemel...De vissza akarom szerezni. Mit tehetnék mi lenne a legjobb döntés?Azt hogy haggyam és stb tényleg csak akkor mondjátok ha semmi olyan nincs amivel valamit tehetnék az ügybe.Bármilyen tipp vagy elképzelés érdekel.Köszönöm
2011. máj. 25. 06:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam h kb 5napja szakítottunk és h a srácot régebb ota nagyábbol 1 éve ismeri,De csak most kezdtek el beszélni ami neki szimpatikus volt és h állitolag szereti.Akit megakarnék ujra ugymond "hóditani" egyébként 16 én pedig 19
2011. máj. 25. 06:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj! Ha Ő is szeretné ezt a kapcsolatot, neki is eszébe jutott volna, hogy beszéljétek meg. Ő is dolgozna azon, hogy úgy legyen, mit régen. Ti távkapcsolatban "éltetek". Ebben a korban ez nem működik. Még egy több évtizedes házasság is felborul távkapcsolatban.

Lehet, hogy ha szakít a jelen párjával, visszatér hozzád. De az is lehet, hogy nem.

Nem hiszem, hogy meg tudod győzni.

Keress te is új kapcsolatot.

2011. máj. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ő kislány még neharagudj...Ne fuss olyan kocsi után ami nem vesz fel...
2011. máj. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!