Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szoktátok egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szoktátok egymást csörgetni napi 10 szer? Mire jó ez? Ilyenkor Csajok mit éreztek? Egy 18 éves csaj állandóan csörget, rámvan kattanva én is rá de akkor is! Mire jó ez?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok,de sosem csörgetek senkit! Ne általánosíts! Ha szeretnék valakitől valamit,felhívom!


18/L

2009. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ez igy igaz!! de ez a csaj ősze akarvelem jőnni de mért ojan makacs?? hogy minden nap legaláb 10 szer csőrget.
2009. márc. 15. 22:02
 3/12 A kérdező kommentje:
de nem azért csőrget hogy hivjam fel. hanem csak ugy, ijenkor gondol rám? vagy mi?
2009. márc. 15. 22:04
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nem értem azt a lányt. valószínűleg nagyon kelhetsz neki.

én a barátommal csináltam ezt régen. De ez a jelzés pusztán arra jó h, "Hahó, most is épp rád gondolok!"

néha jól esik ezt látni:) de mégis mióta ismered ezt a 18 éves csajt? és edig milyen kapcsolatba álltatok?

2009. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Szia. Lehet, hogy azt szerettné, hogy hivd vissza, mert nincs pénze a kártyáján, ez mehet egy darabik, de gondolom te sem akkarod az egész pénzedet telefonszámlára költeni, ergo hoszabb távon nem müködik még testvérek között, hogy mindig csak te hivd. (kivéve ha igyenes neked)

ez lehet az egyik ok...

Lehet valoban gondol rád, de az, hogy megcsörgetek valakit "csak" az nem szép dolog.

Engem is csörgetett egy leányzo,(nem akkart semmit tölem), aztán felhivtam és leálitottam.

2009. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát1 3 hete ismertűk meg egymást, de azota álandoan ha találkozunk Csokolozunk meg ijenek, de rá kérdeztem akor most járunk! ere ő csak ismerkedűnk!! de kőnyőrgők ez mijen ismerkedés?
2009. márc. 15. 22:15
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem itt az ideje hogy komolyan leülj vele beszélgetni...nem szép dolog más érzéseivel játszani...kérdezz rá h akkor most mi is van és mondd meg neki h ezuttal ne adjon kitérő választ!
2009. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem azért csőrget hogy hivjan visza mert rá kérdeztem már. de ha nem csőrgetek visza akor mindjárt kűld 1 sms hogy mi ért, nem csőrgetem visza! ijenkor azt hiszi hogy tojok rá! de nem igy van én nem érek rá mindig visza csőrgetgetni!
2009. márc. 15. 22:18
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
3.válaszado vagyok. Akkor eléggé furcsa a dolog nekem, mert aki "csak" ismerkedik, az nem szokott csokolozni a másikal. felvan adva a leckéd... lehet nem tudja mit akkar probálj vele beszélni, hogy mi legyen. (ahogy egyik válaszado is irta.
2009. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kőszi a seegitségeket, majd elbeszélgetek vele de már probáltam Pénteken is! vele eről de hiába majd talán holnap.
2009. márc. 15. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!