Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó nélküle. Hogy mondjam ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó nélküle. Hogy mondjam ezt meg neki?

Figyelt kérdés

A párommal lassan egy éve vagyunk együtt. 9 hónapja együtt élünk. Együtt lakunk, alszunk, minden nap találkozunk.


Mostanában úgy érzem, mintha már nem kelteném fel az érdeklődését. Egyszerre tekint rám haverként és barátnőként. Haverként incselkedik velem, piszkálódik, nevetgélünk. Ezzel nincs is baj, de úgy érzem kezdi túlzásba vinni. Ennek ellenére mindig csókolgat, ölelget mint ahogyan szokta. Visz magával minden hová.


Mégis mostanság úgy érzem, hogy a haverok, a munka inkább felkelti az érdeklődését, mint én. Ilyenkor már régen lent szoktam lenni nála, együtt szoktunk lenni (délben láttuk egymást utoljára) mégsem hívott (azt mondta ő hív) Tudom hogy tesómmal van és nem is zavar, had haverozzanak, elvégre azt is kell, de úgy érzem hogy néha jól esne egy-két nap kimenő neki és nekem is.


Hogy mondjam ezt meg neki? Vagy hogy kezeljem? Normális szerintetek ez a helyzet? Én arra gondoltam hogy két naponta kéne találkoznunk. De egész biztos besértődne ha ezt mondanám neki.


2011. máj. 25. 21:02
 1/9 A kérdező kommentje:

Kimaradt:

Ő 20/ F én 22/l

2011. máj. 25. 21:03
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha együtt éltek, elég nehéz lenne megoldani, hogy kétnaponta találkozzatok. Meg igazából nem nagyon értelek, zavar hogy a tesóddal van, nem veled, közben meg szeretnél több időt nélküle tölteni, most akkor hogy van ez? Egyszerűen csak tölts te is több időt a barátaiddal, meg hadd töltsön ő is az övéivel. Nem kell egymás nyakán lógnotok.
2011. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Egy városban lakunk, de én nálunk élek már egy ideje. Tehát megoldható lenne hogy én otthon alszom stb.


Amikor tesómmal van az nem zavar, az érzés zavar amit mostanában érzek körülötte. Hogy nem lángol már úgy.

De ez független attól hogy tesómmal van.


A lényeg: Jót tenne a kapcsolatnak ( neki ) ha néha kevesebbet látna engem?

2011. máj. 25. 21:11
 4/9 A kérdező kommentje:
*náluk élek... elírtam
2011. máj. 25. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy szeretnél egy kicsit egyedül lenni, ezért elköltözöl. Valószínű, hogy meg fog lepődni, de jót fog tenni nektek. Kiderül, hogy mennyire bírja a kapcsolat. Ha nem keres, akkor fölösleges időpocsékolás egy napot is együtt élni még vele, ha rádöbben a hiányodra, akkor érdemes bele több energiát fektetni még. Nyugodtan írj privit, ha gondolod.
2011. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Te sok mindent felsoroltál a barátod "ellen", de kérdezem én. Szereted még őt? Ugyanis 21 éves múltam, 2 és fél éve járok a párommal, vmivel több mint 2 éve együtt is lakunk. Nálam. És már rosszul érezném magam, ha nem lenne itt, mivel imádok vele hülyülni, imádok vele aludni, ébredni, enni, nevetni, tv-zni, stb. A szüleink is eleinte aggódtak, hogy "nem égetjük-e ki az érzelmeinket egymás iránt ennyi együttléttel", de valahogy nálunk ez úgy alakult, hogy mint barát, mint párkapcsolat szintjén aktívan igényeljük egymás társaságát. Egy percig sem gondoltam arra, hogy ezen a mennyiségen csökkentenünk kellene. És kérdezgettem őt is, kifejezetten már én küldöm el, hogy találkozzon a barátaival nélkülem, de neki jobb velem. Érdemes lenne átgondolnod, hogy megvan-e bennetek a tűz egymás iránt. Egy év az még semmi, mi lesz 10-20 év múlva, ha már most nem akarsz vele annyit lenni?!
2011. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*Pontosabban jobb velem elmennie a barátaihoz, mint nélkülem. Ráadásul nagyon jóban vagyok a barátaival is, 1-2-vel abszolút bizalmi szinten is összebarátkoztam.
2011. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

21:18 mi is így vagyunk. Csak az elmúlt pár héten úgy érzem, hogy unatkozik velem, Hogy nem vagyok számára már érdekes. És ez az érzés miatt, hogy érzem ezt rajta, nem szívesen megyek le hozzá. Nem azért mert én nem szeretem. Nekem ugyan úgy hiányzik minden percben. De félek hogy egyre inkább megun, minden egyes együtt töltött percben.

És az ő érdekében lenne a kevesebb találkozás.


Nekem ugyan úgy hiányozna.

2011. máj. 25. 21:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Próbáljatok meg kicsit kevesebb időt együtt tölteni, barátokkal lenni, ugyanakkor pedig jól kihasználni azt az időt, amikor együtt vagytok. Járjatok el új helyekre, próbáljatok ki új dolgokat, mintha újra "csak" randiznátok. Beszélgessetek félig-meddig komolyabb dolgokról is, ismerjétek meg egymás véleményét különböző témákról, ne csak hülyéskedjetek. Én 3 éve vagyok a barátommal, és mindig jót tesz, mikor valami új dolgot tudok meg róla vagy arról, hogyan látja a világot.

Szerintem, ha elköltözöl, de nem "kárpótoljátok" magatokat pozitív élményekkel, ami ellensúlyozná ezt, az inkább árt a kapcsolatnak, mint használ.

23/L

2011. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!