Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne értelme? (kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme? (kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés

Volt egy nagy szerelmem, aminek már 2 éve vége, de az érzések bennem azóta se halványultak egy picit se. Azóta egy kapcsolatom volt csak...3 hétig tartott.

Jelenleg 1 év és 7 hónapja szingli vagyok. Abba már beletörődtem, hogy nem fogok felejteni. De jó lenne már egy új kapcsolat. "Alany" is lenne hozzá, csak nem tudom, van e értelme félszívvel belemenni egy kapcsolatba. Nem biztos, hogy bírnám.

De nem várhatok örökké... Már 2 éve csak szenvedek egy olyan dolog miatt, aminek már soha többé nem lesz jövője. Patthelyzet. :S


2011. máj. 25. 23:38
 1/6 lacsiga ***** válasza:

ugyan már mindenki ugy tulbonyolitja ezt a szerelem dolgot !

meny bele probáld ki vagy jo lessz vagy nem ! az elsövel jo volt emlékezetes de vége lépj tovább ha álladoan a multra gondolsz sose lépsz ki belölle !

2011. máj. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én 4 éve nem tudom elfelejteni, azóta volt 2 kapcsolatom , az egyik 2 hónapos a másik fél évig tartott , szóval nem vagy ezzel egyedül...Én már nem foglalkoztatom magam , hogy mi lesz velünk össze jövünk -e még kérdésekkel, nem rágom magam rajta . egyszerűen élem a minden napjaim , melózok ,bulizok , de még mindíg őt szeretem :)
2011. máj. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23:50:És nem okoz gondot így belenézni a barátaid szemébe? (csak feltételezem, hogy lány vagy)
2011. máj. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel. Nekem 2,5 hónapja lett vége a 3 éves kapcsolatomnak,de tavaly nyáron is szakítottunk 2 hónapra és akkor nagyon szenvedtem 2 hónapon keresztül. A pasim elhagyott más miatt,azóta kezdtem beletörődni hogy ennek egyszer vége lesz. Nyár óta már semmi sem volt ugyan oylan mint rég,nem tudtam benne megbízni és kiderült február végén hogy össze akart jönni a hátam mögött egy másik lánnyal és azóta vége. Nekem ő volt az első nagy szerelmem,elfelejteni soha nem fogom és talán soha nem fogok úgy szeretni senkit mint ahogy őt,de én is úgy vagyok vele mint te hogy nem várhatok örökké.

Volt egy srác aki 3 éve minden évben bepróbálkozott nálam és most is,úgyhogy úgy gondoltam vele megpróbálom. Igazából mióta szakítottunk nem érzem úgy hogy bárki mással is el tudnám képzelni ..viszont abban biztos vagyok hogy meg kell próbálni,aztán lehet hogy a végén még beleszeretek ebbe a srácba..

Én neked is azt javaslom hogy próbáld meg azzal a sráccal,hátha még a végén beleszeretsz. Ha nem akkor se vesztettél semmit,ha úgy érzed nem működik vele mond el neki hogy nem állsz készen egy kapcsolatra és hagyjátok a dolgot.

2011. máj. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Akivel 6 hónapig voltam , első férfi volt akivel szexuális kapcsolatom volt , szóval nagyon szerettem igen lány vagyok, de mivel a srác akit nem tudok elfelejteni itt lakik a falumba egy kereszteződés van köztünk annyira lakunk egymástól, így kicsit nehéz elfelejteni, és hozzá teszem neki egy kapcsolata volt utánnam , és azóta ő is egyedül van :) de ez lényegtelen ,csak a kérdezőnek akartam leírni hogy más is van hasonló helyzetbe .
2011. máj. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elég rémisztőnek tartom, hogy többen is vagyunk, akik a naagy szerelmük nélkül élnek. :S És úgy vannak mással, hogy hátha beleszeretnek. Én arra egyszerűen képtelen vagyok... 1 hónapot nem húznék ki.

Az első igaz szerelem hát tényleg ilyen... örökre megmarad.. :')

2011. máj. 26. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!