Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasim valakit személyeske...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim valakit személyeskedő intim becebéven szólít sms-ben, úgy ahogy engem is szokott hívni, és azt írja neki hogy hiányzol, (állítása szerint én értem félre, mintha ezen lenne mit félreérteni) akkor sürgősen ki kéne adnom az útját, igaz?

Figyelt kérdés
Azt mondja én félreértem, ő azokat csak hülyeségből írta. Hülyének biztos hülye a srác ezek után. Azt tolja a képembe hogy nem akar elveszíteni és sosem csalna meg, de az a sanda gyanúm hogy ez csak duma, és csak kényelmi szempontok vezérlik.Kinek ne lenne ideális megoldás egy dolgozó és háztartást vezető asszonyka otthon, mellé egy szerető? Annak akinek van gerince...Ez költői kérdés volt. Csak arra vagyok kíváncsi van-e valaki aki más véleményen van mint én. Az a baj hogy hirtelen és egyelőre nincs más választásom mint vele maradni. Legalábbis vele egy légtérben tartózkodni.
2011. máj. 26. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeségből még egy hülye sem ír ilyet másnak. LAPÁT!
2011. máj. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már attól kiborulok, ha ennél gyengébb dolog történik. Egy másik lányt ne illessen kedves szavakkal és jelzőkkel. Előre engedheti az ajtóba (kivétel ha utálom a csajt, mert akkor ildomos, hogy gáncsolja ki :D :D :D hahaha csak vicceltem) lehet vele udvarias, de a kedvességeket tartogassa nekem. Én sem mondok más fiúra szép dolgokat mert az intim. Hát ha még azt írja h hiányzol, egy másik csajnak....akkor az PÁÁ!!
2011. máj. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azzal állt neki magyarázni a hiányzolt, hogy nem ő hiányzik neki, hanem hogy beszélgessenek, mert nincs kivel jót beszlgetnie a munkahelyén. :D:D:D Persze ezen tegnap nem röhögtem ilyen jót, de utólag nagyon gáz. Mondanom sem kell hogy velem milyen sűrűn akar beszélgetni amikor este hazaér.
2011. máj. 26. 09:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak blabla, el ne hidd. Duma, duma, süket duma. Hülyének akar nézni téged, ne engedd!!
2011. máj. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze...én is ezt mondanám....ennél jobbat érdemelsz tesó...yooo
2011. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Süket duma... különben meg hagyján, hogy becézgeti, hagyján hogy "hiányzol", de hogy pont ugyanazt a becézést használja, mint ahogyan téged hív, fuuu... túlmegy minden határon.

23/L

2011. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, ahogy az előttem válaszolók mondják. Ez süket duma, nehogy bedőlj neki! A másik lánnyal már keményen alakulóban van valami, téged meg le sem sz.r, sajnos totál hülyének néz.

Tudom h nehéz az ilyesmi, de ez van.

Dobd ki rövid úton.

Normál ember a "hiányzol" szót a rokonain kívül 1 embernek mondja, a barátnőjének. Na meg azt is írod, hogy úgy becézte, ahogy téged...ez is gáz. Akkor mitől vagy te neki különleges? Mitől vagy te neki más, ha másokkal is ugyan úgy bánik? Semmitől.

És ezt te is tudod.

Lépj le, dobd ki, amíg nem késő. És ne hallgass a magyarázkodására.


F/24

2011. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek. Én is így láttam, tudom hogy mit kell tennem, de reménykedtem hogy én látom rosszul. Még mindig hiszem hogy nem rossz ember ő, csak nem képes felnőni. Soha. Azt viszont tudom hogy erre nekem nincs szükségem. Megtettem. Kiadtam az útját, remélem lesz erőm kitartani a döntésem mellett és csak az eszemre hallgatni.
2011. máj. 26. 12:44
 9/9 anonim ***** válasza:

11:21-es vagyok, és csak jelzem, hogy gondolok rád :)

Szerintem jól döntöttél.

2011. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!