Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erőszakkal nem lehet "kicsikar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőszakkal nem lehet "kicsikarni" a szerelmet, de van valamilyen taktikája a dolognak?

Figyelt kérdés

A lánynak (28) már rengeteg barátja/pasija volt, de egyik kapcsolata sem tartott tovább 2 évnél. Nekem meg fél éve ért véget egy 7 éves kapcsolatom. Mindketten másban vagyunk tapasztaltak... Ő már nagyon sokszor csalódott szerintem, megbántották, stb. Hogyan tudnám elérni, hogy szerelmes legyen belém, vagy legalább is elinduljon az "úton"?

Kissé flegmatikus személyiségtípusú ( [link] nem mondanám, hogy könnyű eset, de szeretek vele lenni.


2011. máj. 26. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
elégítsd ki mindig és ne okozz neki csalódást.
2011. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne bonyolítsd feleslegesen a dolgot. Nincs bennetek semmi extra. Ismerkedj meg vele, udvarolj stb. Megy majd az, ahogyan a nagykönyvben meg van írva.
2011. máj. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Hazudj neki, én azt tenném. Mond, hogy plasztikai sebész vagy svájcban és le sem tudod majd vakarni magadról.


Egyébként pedig ha te ezt a lányt úgymond befoogod akkor vadászkutya legyek. Ez a kérdés olyan mintha egy lány tette volna fel, sejthető hogy most az érzékeny lelkü nők le fognak pontozni, csak azért mert itt 'gatyába próbálak rázni', de mielött a piros kezecskére tévedne a kezük olvassák el még egyszer a 'férfi' kérdését.

Biztos hogy ilyen 'férfi' a nők vágyálma?


Mit tökölsz ezen hogy hányszor bántották meg és hányszor csalódott, meg hogy milyen személyiségtípusú, mi vagy te valami tinilány? Mi lesz a következő szint, a horoszkópja?


Tedd oda magad, ne nyavajogj és légy férfi, akkor lesz esélyed, egyéb esetben mondj le erről a lányról.

2011. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs általános recept. Minden ember különböző, próbáld őket nem sablon típusokként kezelni. Persze, körülíráskor jól jön, de ne eszerint fordulj felé.

Vagy kellesz neki vagy nem. Ezt nem lehet tudni, igazán csak ő tudja rá a választ.

2011. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!