Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen srác? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen srác? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Edzett, 17 év vagy a körüli, ad a külsejére/ápolt (ami nem azt jelenti hogy sminkeli magát, néha hajvasalás/festés ha jó áll neki), kissé romantikus de nem az a nyálgép, akivel el lehet beszélgetni. Valamint okos, és tud mesélni a világ érdekességeiről.
2011. máj. 28. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, de te nem ilyet keresel, hanem jóképűt.
2011. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nincs
2011. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Itt vagyok :D bár az edzett alatt nem tudom, milyen szitre gondolsz...
2011. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Van ilyen,de a magasságot kifelejtetted:PPP
2011. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Van, de valószínű hogy az olyan fiúk foglaltak :/
2011. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
barátom pont ilyen :) és imádom ♥♥
2011. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem is tudom. Most 15 vagyok, 2 év múlva remélem ilyen maradok/leszek :)
2011. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

edzett...egy kerékpáros is edzett de olyan mint egy csontváz:D

nah de komolyan:D én 20 vok, ilyen értelemben edzett, ápolom a külsőmet..persze nem vasalom a hajam, de attól még ápolt vok..és a világdolgaiból napra kész vok:D

számításba jöhetek?

2011. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én ilyen vagyok, edzek és sportolok is, romantikusnak tartom magam de nem viszem túlzásba. Mesélni bármiről tudok. :)

Sajnos nem igazán foglalkoztam mostanság a lányokkal mert nem találtam senkit aki számításba jöhet nálam, de jó látni, hogy vannak még lányok akiket érdekelnek az ilyen fiúk mint én. :)

2011. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

21:39, nem minden biciklis pasi csontváz, barátom nagyon szép izmos :)

Kérdező, nem lehet, hogy máshol kéne keresgélned, mint eddig? Biztos, hogy vannak ilyen srácok, csak nehéz őket megtalálni.

2011. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!