Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudják elfogadni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják elfogadni az emberek az adottságaikat, és nézik realisztikusan a párkeresést?

Figyelt kérdés

Ez az oldal mindig tele van olyan kérdésekkel, amik arról szólnak, hogy átlagos/csúnya srác/csaj hogyan tudna találni helyes/dögös párt. De miért nem tudják az emberek elfogadni magukat, és a saját szintjükön keresgélni? Miért gondolja egy Átlag Józsi hogy ő egy topmodellt érdemel, vagy egy duci, csúnyácska lány, hogy egy jóképű pasit? Mindenkinek sokkal könnyebb lenne, ha csak olyan magasra tenné a lécet, amit még realisztikusan gondolkodva elérhet, és akkor nem ilyen siránkozással lenne tele a net. Miért nem fogadjuk el, nem kaphatjuk meg mindannyian a legjobb csajokat/pasikat, hiszen nekik is a legjobb pasik/csajok tetszenek, és mivel ők meg is kaphatják, nem a rosszabbat fogják választani.

Mielőtt valaki azt mondaná h biztos egy arrogáns jócsaj/pasi vagyok, hát nem. Egy tök átlag srác vagyok, és volt már pár barátnőm, mind szintén átlag kinézetű lányok. Igen, nekem is jobban bejönnek az extra jó csajok, csak én nem élek álomvilágban.


2011. máj. 29. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Van olyan bombázó, nagyon jól kinéző lány, akit megkaphat egy ronda fiú, csak azért mert a fiúnak sok pénze van. De amit leírtál nagy részben igaz.
2011. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Akkor csak két hozzáfűznivalóm lenne:


1. Ki számít neked topmodellnek/extra csajnak/legszebbnek?


2. Szerintem teljesen nyilvánvaló, hogy az ember a lelke mélyén a szépségre vágyik. Ezzel nem lehet mit tenni, hiába szeretsz valakit lelkileg, ha reggel megijedsz tőle ébredés után.

2011. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tényleges magyarázat , igen...de ez a valóságban nem működik, hogy miért????


Mert az "átlag Jóskának" nem fog megtetszeni soha a rondácska , vagy kicsit kövérkés lányka, mert neki a csinos vonzó jó testalkatú jó seggű csajok az ideáljai...

És soha nem fog tudni beleszeretni olyan nőbe aki nem tetszik neki, mert még megcsókolni se lenne képes, mert nem kívánja....együtt élnének SZEX NÉLKÜL! Érintkezések nélkül összebújások nélkül.....EZ AZTÁN A BOLDOGSÁG.


És ugyanez fordítva a lányoknál is!

2011. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert szép dolog az álmodozás, és nem mindenki szeret a földön járni, mivel szebb lehet egy álomvilágban élni. 29N (átlagos nő, átlagos párral)
2011. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az szüli a gondot, hogy az emberek közt két fajta van.

1. Nincs önbizalma, pedig lehetne.

2. Tele van önbizalommal a semmire.

2011. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem kéne szépség szerinti sorrendet felállítani, meg kasztokba rendezni az embereket külső alapján...

Belső alapján esetleg, aki rosszindulatú, ostoba és tapló, az van az alján.

2011. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért de az egyik barátnőm túlsúlyos, nem szép arcra se mégis tuti vőlegénye van. Ezt hogy magyarázod kedves kérdező? Nyilván ez a pasi minden csajt megkaphatna a modell arcával, mégis az a csaj kell neki, olyannyira, hogy feleségül akarja venni. És nem egy ilyen párt látok az utcán. Na bumm! Nem minden a külső, illetve mindenkinek más a szép. Bevallom nekem is volt csúnyácska pasim, pedig én már a szép kategóriába esek, de megismertem és megszerettem. Sajnálom, hogy egyeseknek csak a felszín a fontos.

25N

2011. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

1. a külső nem minden

2. a szépség relatív

3. sokan látják magukat gyökeresen másképpen, mint a környezetük őket

4. normális esetben az egyedülléttel sincs különösebb bajunk, amíg megtaláljuk azt, akibe bele is szerethetünk

2011. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
sztem én szép vagyok és bejönnek az olyan pasik akik rondák de olyan a kisugárzásuk h vaaa
2011. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

na meg vannak olyan csúnya lányok... de összeszedik magukat, sminkelnek kihívóan felöltöznek és mindenki utánuk fordul...

Nem lehet ilyen fekete-fehéren látni a dolgokat

2011. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!