Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék karizmatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék karizmatikus egyéniség a lányok szemében?

Figyelt kérdés

A karizmatika nem egyenlő a megfelelési vággyal.

Ötleteket, tippeket kérek, külső, belső, minden jövet.


2011. máj. 30. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Járj el edzeni, attól lesz jó erős karizmod.
2011. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan szó, hogy "karizmatika".
2011. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De van ilyen szó, én sem az ujjamból szoptam ki..
2011. máj. 30. 17:20
 4/8 anonim ***** válasza:

2. vélaszolónak - De igen van.

Első sorban a másokkal való kommunikációs készséged, a testi megjelenésed, és a szellemi értékeid és a kisugárzásod együttes jellemzője.


1.Szerezz magadnak valami vonzó alakot (nem, ez alatt nem azt értem h addíg gyúrd magad, amíg 100 kiló izom nem leszel, hanem h legyél arányos. pl.: a nők számára az arányos férfitest az ugy néz ki, h a derekad kerülete az a 45%-a legyen a testmagasságodnak, a vállaid kerülete pedig 1.6-szorosa a derekadnak. Ez az aranymetszés szabály :P) De persze ha nem vagy totál gizda és hízós malac méretű akkor már az is megteszi.


2. legyen szöveged,

3. legyenek saját értelmes gondolataid,

4. ne olvadj be a többi ember közé (értsd: ha sok a környezetedbe az emo-s akk csak miattuk ne legyél emo-s azért, h ők menőnek nézzenek. = birkaszellem)tartsd meg a személyiséged!

5. ne félj megmondani amit gondolsz,

6. legyél magabiztos,

7. ne játszd az agyad ergo ne legyél "hótbunkó"

8 próbáld meg mindenkivel jó kijönni, ne legyél zárkózott

9. a nőket/lányokat ne úgy kezeld mint egy darab húst.


remélem tudtam valamennyit segíteni.

2011. máj. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor az nem "karizma"? Hát jó, újat tanultam ma is, a karizma mint olyan megy a levesbe, mától karizmatikának hívjuk :)
2011. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De azért izé, tényleg linkeljétek már be, hogy hol olvastátok a "karizmatika" szót, mert én még mindig nem találom sehol :)
2011. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A karizmatikát matek vagy fizika szakon oktatják!
2011. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg "karizma", ha már a szón vitatkozunk.

Ettől függetlenül 17:26 jókat írt.

2011. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!