Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban van-e esélyem? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban van-e esélyem? Ha igen, akkor mit tegyek vagy meddig várjak?

Figyelt kérdés
Adott a csaj 18/L, kedves, aranyos, bolondos, humoros meg minden, egyszerűen imádnivaló. Egy fesztiválon ismerkedtem meg vele, egyszer mondta hogy nem jönne össze velem. Azóta olyanokat mond hogy ha bunkóbb lennék tuti összejönne velem. Bunkóbb lettem, de nem nagyon látok a hozzáállásán változást, sőt egy ideig tök jókat elbeszélgettünk, de egy találkozás óta szinte megkukult. Lehet hogy suli, ki tudja. Meg változtatgatja a véleményét, hogy most jaj a szerelme (nem a pasija), de aztán meg, hogy milyen jó hogy mondtam neki hogy hülyeség az egész. Kérlek segítsetek. :D Szórakozhat velem?
2011. máj. 30. 21:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 19/F vagyok, ha ez segít.
2011. máj. 30. 21:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Szórakozhat veled?Meglehet.Van esélyed?Akinek nem fogja senki se a kezét, annál van esélyed.Legyél határozott,és nyomulj rá.Ha elutasít akkor ez van, lépj túl.
2011. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Erik-son válasza:

Ha bunkóbb lennél??? Ez nagy baromság. Egy csaj ne akkor szeressen, ha bunkó vagy, szerintem épp az kéne, hogy kedves legyél (bár ő tudja). Amúgy ez is egy bizonyíték arra, hogy a csajok arra hajtanak, akit nem kaphatnak meg (bár megjegyezném, ez a viselkedésmód, amit leírtál, kb 10-12 éves gondolkodásra vall...mármint a lányé :D)

Amúgy igen, szerintem csak játszik veled.

2011. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Erik-son válasza:

(21:38-as vagyok)

Az elsőnek is igaza van :D

2011. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D Kössz a válszokat, vmi ilyesmire gondoltam én is. Csak kíváncsi voltam másnak a véleményére is.
2011. máj. 30. 21:55
 6/6 anonim ***** válasza:
A lányoknak csak a külső számít, szal ha 1x azt mondta h nem jönne össze veled, akkor soha nem fog összejönni veled.
2011. máj. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!