Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen pasim? :D

Figyelt kérdés

na szóval 20 éves vagyok, 1 éve vagyok egyedülálló.

Eddig 2 pasim volt, az a bajom hogy nagyon szégyenlős vagyok ismerkedés terén. A hétköznapokban nem, de valahogy az összeismerkedéshez nincs túl nagy kedvem:D gondolok itt a szokásos hülye kérdésekre: mivel foglalkozol stb, és ráadásul én nem tudok bárki előtt megnyílni kell egy hangulat hozzá.

Bulizni nem nagyon szoktam járni, nem is akarok, de hol ismerkedjek, nem akarok vénlány maradni


2011. máj. 30. 22:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2011. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

De kis kedves:)

Bárhol lehet ismerkedni végül is, az sokat segít ha flörtölgetsz, az olyan lányokat akik adnak jelzéseket mindig körülrajongják.

21f

2011. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Járj bulizni, miért ne?
2011. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk úgylátom...irj privit;) 18F
2011. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:29


Én még a flörtölgetéstől is zavarba jövök az az igazság:( régen nem volt ilyen, de most ez van, és így nem "rajonganak körbe"


Bulizni pedig nem szeretek járni, a piás cigizős pasik nem jönnek be

2011. máj. 30. 22:45
 6/17 anonim ***** válasza:

Akkor ismerkedj neten.Miért jössz zavarba?Szégyelled kimutatni valakinek, hogy tetszik?Másképp nem fog ám rájönni:D

Facebook, társkeresők remek lehetőség ha élőben nem mersz.

21f

2011. máj. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

'Bulizni pedig nem szeretek járni, a piás cigizős pasik nem jönnek be'

Én járok bulizni, mégsem cigizek/piálok (persze nyilván nem almalét iszok, de pár sör nem tartozik a piálás kategóriába nekem, főleg hogy csak ilyen alkalmakkor iszok)

2011. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:51


igazából nem is a flörtöléstől jövök zavarba hanem ami utána jön. Nekem olyan kínosnak tűnik. Másoknak olyan könnyen megy, de nekem nem. Nem tudom mit mondjak, hogy legyen benne egy normális beszélgetés és ne csak egy erőltetett valami....


neten és fb se akarok, hanem élőben, de valahogy úgy nem megy...ezért lenne tanácsra szükségem

2011. máj. 30. 22:56
 9/17 anonim ***** válasza:
most mondanám hogy írj, mert szívesen megismernélek, de 90% hogy jó messze vagyunk egymástól úgyhogy nincs sok értelme
2011. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:53


nem akartam megbántani senkit, én is cigizek amúgy. Azt akartam mondani hogy a félig részeg tapizós,(terhessen) nyomulós pasik nem jönnek be. Nincs bajom ha valaki iszik vagy cigizik, de van ezeknek is elfogadható formája....

ne hari ha megbántottalak, nem rád céloztam

2011. máj. 30. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!