Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h megnyugodjak?

Figyelt kérdés
Rettentően aggaszt h a párom nem írja ki sehova h kapcsolatban van és aggódom amiatt is h esetleg elhagy!Ennek semmi jelét nem mutatja igazából,de én mindíg a legrosszabbra gondolok!:(
2011. máj. 31. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:

amíg együtt voltunk a barátommal, ő sem írta ki sehova, SŐT szinte mindenhonnan le is törölte magát és álneveken volt fenn. egyszerűen nem szereti a nyilvánosságot. egyszer rakott ki képet rólam a MyVIP-jére, ezt gyanúsnak is találtam, kiderült hogy épp rossz fát tett a tűzre, és azért:D


mondd amúgy el neki, hogy ez téged zavar, és akkor vagy megváltoztatja, vagy elmondja, miért nem teszi ki.

2011. máj. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez csak a nőknek ilyen fontos, hogy demonstrálják, hogy kapcsolatban vannak. Ez még nem jelenti azt, hogy el akar hagyni. Ha emiatt aggasztod magad, csak önbeteljesítő jóslat lesz.
2011. máj. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Smartguy86 ***** válasza:
Az ilyen lányok, akik "mindig a legrosszabbra gondolnak", jaj istenem ... rövid távon dobva leszel, tündérke, ha ezt csinálod...
2011. máj. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Igyál meg valamit :)
2011. máj. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

xD iiisteeeenem :D ez miért fontos? Én lány létemre se akarom kitenni, esetleg majd pár hónap után csak. Nem vágyom arra, hogy mindneki lássa, hogy eselteg pár hét-egy hónap után vége lett.


18/L

2011. máj. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne legyel hulye. Ugyan mi koze van masnak ahhoz, hogy te milyen kapcsolatban elsz? Ennyire kell neked a nyilvanossag, meg az, hogy dicsekedj: "He, he, nekem van am pasim!!!!!"
2011. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!