Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom. Még csak 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom. Még csak 2 hónapja vagyunk együtt de még egyáltalán nem csókolóztunk. én amúgy egy ronda fogszabályzós csaj vagyok szerintem. Szóval arra tippelek hogy ő egyáltalán nem akar megcsókolni, undorodik vagy ilyesmi. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Tulajdon képpen ő az első barátom egyben az osztálytársam is. az osztályból sokan piszkálnak. igaz bókolgat meg mindig mondja hogy én szép vagyok. beismerem eléggé romokban az önbizalmam lehet hogy igaza van de nem hiszem. visszatérve a csókhoz.. kezdeményezzek vagy majd jön magától?

14/L


2011. máj. 31. 17:10
 1/9 Smartguy86 ***** válasza:
98%
Majd jön magától. Mellesleg attól nem vagy ronda, mert fogszabályzód van. Ha neki tetszel, akkor meg főleg ne aggódj!
2011. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Hát én nem tudom... lehet hogy undorodik, de talán csak azért mert éretlen még... meg te is az vagy egyébként.

14 évesen hova akarsz annyira csókolózni??

2011. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 rebuska1201 válasza:
35%
nekem is fogszabályzóm van, mégis tudom h jól nézek ki :DD ha van önbizalmad akkor hidd el h az osztályodban is jobban fognak kedvelni..ha a fiúd mindja h szép vagy akk minek e kérdés ?! :D 14/L
2011. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ne félj, nem hinném, hogy undorodik tőled! Csupán csak félénk, ha pedig tényleg az, akkor szerintem nyugodtan kezdeményezhetsz.. pl. puszilgatod az arcát egyre közelebb a szájához de ne csókold még meg, mert remélhetőleg majd ő fog! ;)
2011. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

nekem is van fogszabályzóm és egyáltalán nem zavar.. sőt:D én szeretem h van (:

Az meg h még nem csókolt meg lehet fél hogy mit reagálnál rá, vagy csak nem akarja elsietni a dolgot :)

legyél türelmes..jön az magától ;)


15/L

2011. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sztem egyszerű! A fiú fél hogy megvágja magát a fogszabályozódtól. sztem mivel fiatalka még, nem sok csókpartnere volt és tart h vmi nem jön össze.
2012. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira akarod azt a csókot,kezdeményezz te!
2012. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
79%
Azóta csókolóztatok már?:D
2014. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Engem is erdekel ,végül mi lett ? Xd
2021. szept. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!