Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beletörődjek vagy ne?

Figyelt kérdés
23 évvel idősebb a párom ( szeretőm).2 éve vagyunk együtt. Négy éve átesett egy komoly műtéten, azóta kijár hozzá hetente egy ápolónő(akivel a kórházban ismerkedett meg)mosni, főzni, takarítani. Betegsége idején nem volt mellette senki, ez az ápolónő vigasztalta, segítette a gyógyulásban.Mióta együtt vagyunk többször kértem, most már ne jöjjön, itt vagyok én, de mindig az a válasz, hogy ő már akkor kijárt mikor én még sehol sem voltam. Sokat vitatkozunk emiatt. Lehet közöttük valami, vagy csak az iránta érzett hála miatt nem küldi el? Mi a véleményetek?
2011. jún. 1. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak a szeretője vagy, akkor semmi jogod beleszólni, hogy ki jár hozzá.

Egyébként könnyen lehet, hogy egyszerűen összebarátkoztak.

2011. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előbb derítsd ki, hogy pontosan mi is a felállás köztük. Ha csak barátok, akkor teljesen jogos, hogy ragaszkodik hozzá, és ezzel nincs is semmi gond, akkor te is megnyugodhatsz.
2011. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
mi az hogy a szeretője vagy? akkor nem nagyon van beleszólásod szerintem mit csinál. de tényleg lehet hogy csak barátok és azért kötődik hozzá. de arra nem gondoltál hogy szüksége van valakire aki segít neki? együtt laksz vele? ha igen akkor miért nem te segítesz pl. a mosásban?
2011. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
amúgy komoly ez a korkülönbség. bár ti tudjátok...
2011. jún. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!