Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig abba szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig abba szeretek bele, aki utál?

Figyelt kérdés

Komolyan, tudom velem van a baj. De először kedves, jó hozzám, aztán mire megszeretem, eléri, hogy odáig vagyok érte, elkezd bunkózni, és megutál valamiért, de nem tudom hogy miért, talán mert megszerettem?

Nem tizenéves vagyok már, ezért aztán pláne ciki.:(


2011. jún. 1. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok:/

nagyon sz@r helyzet pedig már nagyon hiányzik egy olyan kapcsolat ahol kölcsönösen egymásba vagyunk bolondulva.:/

2011. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A pasiknál max pár hét a türelmi idő...


Ha addíg nem sikerül megrántani a lányt,akkor átmennek tirpákba..

2011. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont,de a túl korai szex után is ez történik...
2011. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vagy inkább megérzi, hogy megszeretted és ezzel a túlzott ragaszkodásod is rászakad. Amitől szabadulni akar, ergó "megutál"
2011. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de nem akaszkodtam rá, tényleg a minimális még a beszélgetés is, max köszönés, és egy két szó és ennyi. Már lemondtam róla, tudom nem lesz köztünk soha semmi, szóval nem tudom honnan érez ő túl nagy ragaszkodást részemről, de tény, hogy érdekel, de már nem teszek semmit.:/:S
2011. jún. 2. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!