Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a szerelmemet nagyon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a szerelmemet nagyon, de néha feljönnek exel kapcsolatos érzések. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Pár éve szakított velem az exbarátom.A szakítás oka az volt hogy kiábrándult belőlem,mert nagyon sokat bántottam lelkileg,amit persze nem akartam de akkor nagyon sok fájdalom és elkeseredettség volt bennem,az előtte lévő pasi miatt,aki megalázott és kihasznált,megcsalt...úgyhogy sajnos az exbarátomon csattant az ostor,pedig én nem akartam úgy viselkedni vele,nem vagyok egy szemét ember,de nem bírtam az indulataimmal amik bennem maradtak...ennek biztos az is az oka hogy a gázos pasit és a szemétségeit nem tudtam kiheverni mert hamar összejöttünk az exemmel aki már akkor régóta tetszett nekem.Jó volt a kapcsolatunk az elején,boldogok voltunk hihetetlenül szerettük egymást és kitartott mellettem,úgy éreztem ő az igazi.Aztán kezdődtek a bántásaim felé,de nem tudom miért és ő sok idő után de szakított velem.Hatalmas bűntudatom volt felé hogy mit tettem és 8 hónap kiesett nekem az életemből és utána még másfél évig ki voltam borulva lelkileg.Senkinek nem kívánom azt az érzést amikor nem akarsz valakivel szemét lenni(nagyon szereted) de az indulataid nem hagyják és "nem voltam észnél nem tudtam mit teszek".Igen ezt magamnak köszönhettem,akkor voltam 18 éves.Nagyon nehezen elfogadtam a helyzetet hogy vége,de valamilyen szinten bennem maradt.Szakítás után kegyetlenül sokat szenvedtem és nagyon szerettem.A lényeg hogy most boldog párkapcsolatban élek 2 éve és szerelmes vagyok,de sajnos nem tudok senkit úgy szeretni ahogy az ex barátomat szerettem valaha és ez bánt...valami miatt nem tudom.Mintha bezártam volna a szívemet.Évfordulókon olyan erős érzések jönnek elő bennem az ex iránt hogy tiszta rosszul vagyok tőle fáj a szivem szó szerint...akkor olyan mintha őt akarnám.De amúgy meg eszembe sem jut,a hétköznapokon néha feljön szóban de mostanában már az sincs.A barátom ezeket tudja és elfogadja amiért hálás vagyok neki.Miért lehetnek bennem ilyen érzések?
2011. jún. 2. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

hagyd ott a barátodat,mert te még nem állsz készen egy új kapcsolatra,nem vagy túl az előzőn. ez így nem tisztességes. a párod nyilván arra vár h egy nap elmúlnak az érzéseid az ex iránt. de mint írod,nagyon erősek még mindig.


maradj egy kicsit egyedül,és ha lezártad a multad-hidd el egy nap arra ébredsz h semmit nme érzel de ez akár évekig is tarthat/nekm 3 év volt/ és utána már jönni is fog az igazi


mert a mostani sem az ahogy az ex sem volt az


ne hülyítsd tovább ezt a jószívű fiút,ő ennél többet érdemel ezt te is tudod

2011. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy az exbarátom után eltelt egy hosszú egyedül töltött időszak,ami után összejöttem egy sráccal(Zs)abból egy 2 éves kapcsolat lett,de nála nem éreztem sok mindent csak eleinte...nagyon megromlott a kapcsolat egyéb okok miatt is.Szakítottunk,újabb egy év szünet és azóta van nekem a mostani barátom(F).Azért irtam ezt le mert voltak szünetek (másfél év aztán egy év) amit egyedül töltöttem.Felbukkant a mostani barátom(F)és összejöttünk,de nem azért hogy elfelejtsem az exet.Hanem mert régről ismerem,tetszett mindíg is.Ő iránta sokkal többet érzek mint (Zs) iránt előtte.Nem a hülyítés a szándékom hanem hogy boldog legyek,és tudom hogy nem kapaszkodhatok a múltba.Csak különböző helyszínekről,erről arról az ex eszembe jut,hol kevésbé hol erőteljesebben.Még akkor amikor valaminek pl romantikának a hiányát érzem a kapcsolatomban akkor eszembe jut hogy az exnél az milyen volt.De egyik srác sem egyforma,van amelyik könnyebben van amelyik nehezebben mutatja ki.
2011. jún. 3. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!