Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! A barátnőm nem igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A barátnőm nem igazán örül annak hogy ismét elkezdem az edzőterembe járást. Miért van ez? 19 F

Figyelt kérdés
A korosztályom (19 F ) átlagánál nem sokkal vagyok kidolgozottabb. 80 kiló 190 centi.(105 kilót nyomok fekve ) Attól fél, hogy nagy darab leszek, pedig nem szeretnék én sem többet mint zsír nélkül elérni a 90 kilót, (szteroidokat nem használok)Vizes felfújt test engem is visszataszít, hogy érthetném ezt meg vele
2011. jún. 3. 00:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Figyú, a volt edzö társam, mesélte hogy minden barátnöjével azért szakított mert nem szerették hogy annyit edzet.


A srác 30 volt...


èn is szeretek edzeni, én is akarok egy kigyúrt testet,

de azért szeríntem, 30 évesen család nélkül már gáz..


20 éves vagyok, és szeríntem bár edzés fontos hogy jól érezük magunkat vannak fontosabb dolgok is.

Beszéld meg vele, de azért ne rakjad az edzést minden elött, mert az már ciki szerintem.


Nem tudom mennyire segítet a válaszom..

2011. jún. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Smartguy86 ***** válasza:
62%

Először is: nincs olyan, hogy felfújt test, csak kemény munka van. Igen, szteroidokkal is! A szteroid sem instant izom.


Most hogy eloszlattuk a téveszméket... Mondd meg neki, hogy nem megy az olyan könnyen, természetesen senki nem lesz izomkolosszus, maximum sportos testalkatú. Az is lehet, hogy ő nem a legsportosabb testileg és zavarja, hogy te rá tudod venni magad, ő meg nem. De ez csak egy tipp... Olyan nincs is, hogy egy nőnek ne tetszene, ha a párja egészséges és izmos.

2011. jún. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

szeríntem halgasd meg a ö véleményét is, ne hadjad abba az edzést..


Ez olyan mintha te kérnét öt hogy mondjuk edze jobban a seggét a kedved ért.

ha neki jobban tetszik mikor "kisebb" vagy, de izmos, akkor talán megtudod érte tenni.

2011. jún. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tudtommal nő vagyok, de nekem nem tetszenek az izmos férfiak, csak legyen egészséges. Pl. nekem ő már túl izmos, felesleges ennyi. [link]
2011. jún. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

megértem, de a kisebb test fenntartásához is szűkséges az edzés

Barátnőm nem olyan magas viszont nagyon csinos, sőt kegyetlenül jól néz ki. Talán az lehet a baja, hogy lassan már 35 kiló lesz köztünk és mellettem még alacsonyabbnak kisebbnek látszana ???

2011. jún. 3. 00:56
 6/16 Smartguy86 ***** válasza:

Azért azt jegyezzük már meg, hogy különbség van az edzés közbeni és az edzésen kívüli izomnagyság között. Edzés közben az izom megtellik vérrel és vízzel, ezért nagyobb lesz. Amikor pózolós testépítőket látunk, azok azért néznek úgy ki, mert:

1. Minden pózolás előtt edzenek kicsit, hogy fel legyenek tellve az izmok. Máshogy nem is lehetne megmutatni őket

2. Be vannak kenve valamilyen olajjal vagy krémmel, ami kiemeli a kontúrokat


Tehát ha megnézel a hétköznapokban egy ilyen pózer testépítőt nem tűnik fel kicsit sem, hogy ilyen eres, nagy, párnás izmai vannak. Úgy néz ki csak, mint egy mackósabb ember...


Azt meg gondolom egyik eszes nő se gondolja, hogy a férfiak, akik edzenek, azok minden pillanatban majd bedurrantott izmokkal fognak mászkálni, hogy jól mutassanak :DDDD

2011. jún. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Smartguy86 ***** válasza:

Így van, kedves kérdező! A normális testfelépítés fenntartása nem az edzés mennyiségétől függ kizárólag, hanem a bevitt tápanyagoktól is. Ha nem eszel annyit, mint amennyit elégetsz a mindennapokkal és az edzéssel, akkor kalória deficitet termelsz, ami végső soron meggátol a növekedésben! Az edzés katabolikus (izompusztító) folyamatait ellensúlyozni kell magas fehérjebevitellel, az enerigaigényt pedig szénhidrátokkal - egy idő után úgysem bírsz annyit enni, hogy ezt meg tudd adni a testednek - ilyenkor lehet tovább lépni táplálékkiegészítőkkel, de ha te nem használsz ilyeneket, akkor úgyis megállsz a növésben.


(Az IQ fightereknek: Természetesen a táplálékkiegészítő se csodaszer, nem instant izom! Az csak lehetővé teszi, hogy többet egyél, mint amennyit bírsz - edzeni ugyanúgy kell! Ha már ez sem elég, akkor lehet tovább lépni a hormongyógyszerekre, de azokról mindenki hallott ezt-azt. Lényeg, hogy nem egészségesek, de az edzést azok sem pótolják - szóval felfújt izom nincs, csak kemény, évekig tartó edzés, még ha sokan irigyek is, az igazság igazság marad!!!)

2011. jún. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én egyszerűen nem szeretem a kigyúrt pasikat. nem zavar, ha van egy kis feleslege, igazából egy normális izomzat sem zavar, de ha már ilyen nagy látványos izmai vannak, az nekem nem tetszik. ahogy a kockahas sem. ez van, vannak lányok, akiknek ez nem jön be, lehet a te barátnőd is ilyen.
2011. jún. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

00:54 es aki linkelt egy képet..


elleg vicces, hogy mikor felhozzol egy példát hogy mi túlzás neked egy képet linkelsz ahol egy ellég nagy, vagyis egy olyan embert aki több évet és nagyon sok idöt töltött az edzöterembe a testéért..


ùgy értem egy kicsit kétszines mert egyrészt beszélsz hogy nem kell olyan nagy lenni, után linkelsz egy képet hogy már ez is sok, ami arra következtetti az embert hogy egy olyan kép lessz valami átlagos emberröl, után látni a képen egy marha nagy izmos férfit, mintha ö olyan átlagos lenne :D

2011. jún. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Smartguy86 ***** válasza:
Hát igen, 00:54-esnél a kép az jóval az átlag fölött van. Ezen - még ha grafika is - már eleve látszik, hogy nem naturál testépítőről van szó. Egy natúr testépítőt nem szúrsz ki az utcán, max annyiban, hogy szép vastag karja van, és karcsú dereka - mert ugye ha valaki zsíros, akkor ezek nem járnak együtt.
2011. jún. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!