Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a mostani 15-16 éves lányok 18-19-20-21 éves csávóval járnak. Akkor nekünk mi marad? óvodasál járunk? -. -

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 06:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Kéne a kérdésekre is egy "Like" gomb.:D
2011. jún. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem inkább csak a környezetedben élők. Mozdulj egy kicsit ki és nézz jobban körül azért nem így van ez. Bár némelyik elnőiesedett torz ifjú "férfi" aki közel nem méltó a férfi szóra eléggé elbuzult ,de ha nektek ez kell gyerekek rózsaszín póló meg seggetekig letolt farmer ámde egészségetekre.

19/F

2011. jún. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem sem így van ahogy mondod mert nagyon sok szingli 15-16 éves csaj van ,de talán meg is értem.A 16 éves kölykök még baromira éretlenek és a lányoknak nem ez kell. Ezenkívül sok fiatal kissrác szánalmasan öltözik és viselkedik így nem csoda ,hogy a lányok más korosztállyal próbálkoznak.
2011. jún. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
A kérdésből kiderül, hogy érzelmileg valóban gyerek vagy 15-6 évesen, nem csodálom tehát, hogy a 15-6 éves lányoknak nem te vagy az esete.
2011. jún. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jah az tény hogy a nők jobban szeretik az idősebb pasikat,

persze vannak olyan idős akik a náluk jóval fiatalabb

fiúkat szeretik.

2011. jún. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Én is 16 éves lány vagyok és a párom 23 éves lesz!! El sem tudnám képzelni, hogy egy velem egy időssel leálljak!
2011. jún. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mér nem tudod elképzelni?:'D
2011. jún. 3. 15:10
 8/13 anonim ***** válasza:

megmondjam, miért? mert a 15-16 éves fiúk így írnak: :'D .....

bocsi, igazából nem ezért :D csak feldühítettem magam:D

szóval én 16 éves vagyok és 21 éves a barátom. nem ez volt a célom, sőt, nem is akartam 17 évesnél idősebb fiúval járni. ez azért történt így, mert beleszerettem a 21 éves kedvesembe, teljes szívemből. és onnantól nem a korát néztem... (bár ha már 7-8 évvel lenne idősebb, igencsak mérlegeltem volna.)

lehet hogy a környezetedben is csak szépséghiba az a 6-7 év korkülönbség. vagy lehet, hogy te pont a másik végletre kérdeztél rá, akik azért járnak ennyivel idősebb pasival, hogy menőzzenek. azért próbáld meg különválasztani a kettőt, mert én pl. nem terveztem, hogy ilyen idős srác legyen a barátom, nem az vezérelt. ha mondjuk 15 vagy 14 lenne, még úgy is járnék vele.


szóval csak annyi, hogy van, aki divatból csinálja ezt, van aki viszont nem. :)

16/L

2011. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ja, de a 9:55-ös nem én vagyok, csak én válaszoltam.
2011. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én simán tudnék járni velem egyidös fiukkal, ha egy szinten vagyunk érzelmileg,lelkileg, szellemileg, és nem egy éretlen bunko hülyegyerek. 15l
2011. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!