Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külön takaró, vagy közös takaró?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön takaró, vagy közös takaró?

Figyelt kérdés
Hogyan alszotok a párotokkal? :)
2011. jún. 3. 11:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
közös takaró természetesen!
2011. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Közös takaró
2011. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 HeriHery ***** válasza:
18%
Addig jó amíg csak egy takaró van. Ha már kettő kell akkor lanyhul a tűz! Nem baj de kérdezd meg, hogy mért kell a második takaró. Én tudom 11 éve vagyok házas két gyerekünk van és a feleségem most kezdett el pasizni. Már külön szoba is kell.
2011. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
külön takaró. közössel nem is lehet rendesen takarózni. szerintem ezen semmi sem múlik egy kapcsolatban.
2011. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
attól függ mekkora az a takaró..
2011. jún. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

külön takaró.

miért? mert ha valaki felkel az éjszaka közepén vagy hajnalban távozik, nem rántja le a másikról. és én pl. sokat mozgok, forgolódok, begyűrök magam alá bármit, amikor alszom - lehetetlen, hogy megmaradjunk egy közös alatt.

próbáltuk már egy takaróval, és jó is, csak sosem tudtunk frissen, kipihentem ébredni. az meg nem utolsó szempont. :D

2011. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Külön takaró (3 éve már).. Eleve én az ilyen nagyobb nehéz takarókat szeretem, ő meg a könnyűeket.. Szerintem nem ölte meg a romantikát nálunk..:)
2011. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
külön takaró a kényelmesebb.
2011. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Külön takaró. Nem egyforma vastagot szeretünk, ráadásul amíg közös volt, minden éjjel lehúztam róla többször is. Nem lehet valami pihentető úgy aludni, hogy kétóránként arra kelsz, hogy fázol.

Este egyébként össze szoktuk illeszteni a takarókat és alatta összebújunk, de amikor elalszunk, akkor mindenki magára tudja tekerni nyugodtan a sajátját :)

2011. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat! :) hát mivel én is sokat mocorgok, nálunk is külön takaró. Illetve este úgy alszunk el, h közös, de ő az ágy végébe készít egy másikat, és amikor lehúzom róla, akkor előveszi:) így reggel külön ébredünk... de aztán újra összebújás:)
2011. jún. 3. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!