Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítsen valaki. Pár megnyugta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsen valaki. Pár megnyugtató mondat is elég?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mostanában már-már depressziós vagyok. Sírógörcsök jönnek rám, ha arra gondolok hogy a hónap végére minden vizsgámat teljesítenem kell ahhoz, hogy tovább lépjek az életben, és mehessek dolgozni. Épp a 22-t töltöttem, és ha minden jól menne, most nyáron már letudnám az összes vizsgámat, és még egy nyelvvizsga választana el attól, hogy kilépjek az életbe és dolgozzak. Nagy szükségem lenne már rá. A családi hátterem nagyon sz*r. Apám iszik. Jól élhetnénk, lehetne félretett pénzünk, de apám havi szinten 60-80 ezer ft-ot elkölt cigire, alkolholra, megkeseríti az életünket, nem akarok már otthon élni. Barátom pedig jövőre úgy tervezi, hogy összeköltözünk, csak az a baj, hogy anyagilag mindent ő nyújt. Ő vesz meg poharaktól kezdve szőnyegen át a bútorig mindent, és annyira frusztrál, hogy nincs egy kanyim sem! Pedig úgy terveztem, hogy háromnegyed év alatt összegyűjtök annyit, ami legalább 2 helyiség berendezésére elég. Sokkal jobban érezném magam, ha én is tennék hozzá valamit anyagilag. De igy?? Van 3 olyan tárgyam, amin nagyon nehéz, és attól félek hogyha ezek a vizsgák nem sikerülnek, akkor csúszok egy fél évet, ami azt jelenti, hogy normális munkám csak jövőre nyáron lehetne. Annyira ideges vagyok, elhanyagolom magamat is, de ez már a legkisebb gondom.

Nemtudom mire volna szükségem, talán pár jó szóra, hogy tartsak még ki 3 hétig, és adjak bele mindent, hogy sikerüljön már végeznem. Annyit gondolkozom a jövőn, és annyira szeretnék már mást csinálni, és nem tanulni.

Köszönöm ha elolvastad és válaszolsz!


2011. jún. 3. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg,sikerülni fognak a vizsgák,az meg tök jó,hogy a pároddal össze fogtok költözni!Nem baj,hogy ő vesz meg mindent,ő ott van neked,támaszod,vígaszod!

Ez a 3 hét..hamar túlleszel rajta,csak koncentrálj arra,hogy most mindent bele,könyörgöm ;-) Nekem is ezt kell tennem,csak nekem már 2 hetem van!Eldöntöttem,hogy ezen a hétvégén mindent átnézek és nem adom fel!Most nagy önfegyelmet gyakorolok,és utána boldog leszek,és reggel sporttal kezdem,mert kimozogom a stresszt!Meg tudod csinálni,nekem is menni fog!KITARTÁS!GYŐZNI FOGSZ! ;-)

2011. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3%
Egy tanács!Inkább tanulj minthogy ide irogass!
2011. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Érdekes szituáció. Azt tanácsolom hogy légy érős, tarts ki mutasd meg a világnak hogy te egyedül is megállsz a talpadon és sikeres leszel az életben. Imádkozz hogy Isten legyen veled (komolyan mondom). ÉS meglátod minden jóra fordul. Fontosanak érzed majd magad, erősnek és késznek az életre.
2011. jún. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Rakd le a vizsgáidat úgy, hogy közbe arra gondolsz, hogy a barátodért teszed, h te is hozzáadj valamit a kasszához, azzzal a munkával, amit megszerzel majd.
2011. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Elolvastam és válaszolok, úgyhogy szívesen. :)

Megértem, miért frusztrál ez téged, nekem is nagyon kínos, amikor a barátnőmnek kell kifizetnie a mozijegyet, mert nekem egy fillérem sincs. Tanulj bőszen, de szünetekkel.

Állítólag napfényél 23%-kal gyorsabban lehet olvasni, sval tedd az ablka mellé az íróasztalodat. Igyál sok feketeribizli-levet, mert 30%-kal javítja a memóriát. A barátod viszont valószínűleg komolyan gondolja a közös jövőtöket, ez jó hír, nem igaz? :)

Sok szerencsét, remélem segíthettem, ha mással nem, ezzel a kis biztatással mindenképp.

Hajrá, és majd írd meg privátban, mi lett!

2011. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azon ne aggódj hogy ő vesz meg mindent, ha őt nem zavarja akkor ne idegeskedj rajta.
2011. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezt a 3 hetet kibirod màr, és a vizsgàid is sikerülni fognak. Ne fàraszd azzal az agyadat, amivel nem kell.Arra koncentràlj, ami valóban fontos, még ràadàsul nagyon rendes baràtod van, adjon ez is erõt.
2011. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az élet pofonokból áll, állj fel menj tovább.
2011. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 2-3 hét múlva vizsgázok! Én is izgulok, de aggódj menni fog ügyes leszel én is az leszek:) Ne görcsölj rá mert a végén azért nem fog menni, és is eléggé görcsölős vok, de próbálok ellene valahogy tenni,leküzdeni:) Sok sikert magunknak(Y):)
2011. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok!!

Igazából nem bízom benne hogy sikerül ez a 3 vizsga 3 hét alatt.

De már csak azért is megpróbálom kihozni magamból a maximumot hogy később ne hibáztassam magam, hogy lusta voltam, tanulhattam volna többet. Miközben az utóbbi 2.5 hónap azzal telt el, hogy napi 6-7 órát tanulok. Legalább tiszta marad a lelkiismeretem, hónapokon át ezt csinálni elég fárasztó :S

2011. jún. 3. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!