Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akarok se belőle hülyét csinálni, se magamból.16/L

Figyelt kérdés

A történet úgy szól,hogy én tavaly unatkoztam és regisztráltam egy ilyen társkereső oldalra,de tisztában voltam vele,hogy az ilyenekből soha nem alakul ki semmi..


Még pár hónappal ezelőtt bejelölt egy fiú,én meg visszajelöltem.Úgy 2-3 hónappal ezelőtt megkerestem facebook-on és bejelöltem,vissza jelölt és ennyi.

1 héttel ezelőtt nagyon unatkoztam,láttam facebook-on,hogy chat-en fent van,mondom ráírok. Ráírtam,elég jól elbeszélgettünk,kérdezte,hogy van-e barátom?mondtam,hogy nincs,erre ő lerohant azzal,hogy nem-e akarok vele holnap találkozni, találkozzunk már,annyira szeretne velem találkozni(mellesleg 20km-re lakik tőlem)és azóta állandóan nem hagy békén ezzel a témával. Én kicsit tolakodónak veszem,hogy ilyen hirtelen lerohant ezzel,hogy találkozzunk,meg,hogy mutatott már rólam képeket a barátjainak,akik azt mondták,hogy hajtson rám,meg,hogy össze akar velem jönni stb.Én nem szeretek semmit se elsietni,és azt se szeretem ha sietettnek.Szeretem ha a dolgok lassan haladnak.

A srácot nem is ismerem még egy icipicit se,hogy eltudjam dönteni,hogy találkozzak vele vagy ne.Nem néz ki rosszul,de nincs semmi ami megfogott volna benned,eddig még.. Nem tudom,mihez kezdjek.. Mert ha elmegyek és találkozok vele,esetleg meghív valahova,és elfogadom,közbe meg még azt se tudom mit akarok tőle,akkor azt hiszi valami leszedős hülye r*banc vagyok és,hogy csak hülyét akartam belőle csinálni.. Én meg nem szeretnék így járni. Ti mit tennétek az én helyemben??


Én 16,ő nem sokára 18.


2011. jún. 6. 07:59
 1/8 A kérdező kommentje:
*benne
2011. jún. 6. 08:03
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy már arról faggatózót,hogy melyik fiú ki nekem és,hogy van-e köztünk valami..
2011. jún. 6. 08:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Eleve rossz Ómen, ha a barátai mondták,hogy hajtson Rád, sőt d****jon is meg mi? Szerintem, ha Te is ennyire ellene vagy hanyagold a dolgot, semmi értelme, aki már az elején ilyen, úgy hogy nem is találkozott Veled nem is ismer, az már gáz, mert ha pl randiztok és tök bejössz neki akkor érthető ha utána lelkes, de így...Őszinte leszek társkeresőn az ilyen elmeroggyantak vannak többségben, ha megfogadod a tanácsom sűrgősen hanyagolod ezt a srácot, remélem segítettem!
2011. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor jól sejtettem a dolgokat,őszintén most nem is kell fiú,olyannak meg nem karok összejönni aki nem kell,de ez a helyzet elbizonytalanított egy kicsit,de azért köszi a választ.
2011. jún. 6. 08:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Szüleid 16 évig azon voltak, hogy ember légy...ne hagyd , hogy 10 perc alatt hülyét csináljanak belőled....
2011. jún. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lord Sad and Bad ***** válasza:
Minimum gyanús a srác,helyedben passzolnám.
2011. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A történet úgy szól,hogy én tavaly unatkoztam és regisztráltam egy ilyen társkereső oldalra,de tisztában voltam vele,hogy az ilyenekből soha nem alakul ki semmi.. "


Ez baromság, meg tudom cáfolni. Ellenben ez a srác tényleg nem lehet százas. Ha nincs kedved találkozni vele, akkor ne találkozz. Ha csak az tart vissza hogy lehúzós ribancnak tart, akkor vigyél magaddal pénzt, és fizess saját magadnak.

Egyébként minek ismerősnek jelölni valakit a facebook-on akit nem is ismersz? Máskor ne tedd! Elkerülheted az ilyen kellemetlen szituációkat. Vagy tiltsd le ha nem hagy békén. Ennyi.

2011. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"A történet úgy szól,hogy én tavaly unatkoztam és regisztráltam egy ilyen társkereső oldalra,de tisztában voltam vele,hogy az ilyenekből soha nem alakul ki semmi.. "


ez enm igaz, 2 és fél év bizonyítja esetemben ennek ellenkezőjét =) és elég sok iylen ismerősöm van, akinek szintén összejött egy-egy komoly kapcsoalat. Persze facebookon nem szabad mindenkit visszajelöltni!!! TILOS!

2011. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!