Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok a volt párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a volt párom új jelöltjeire. Hogyan győzzem le? Egyébként sosem féltékenykedtem, bíztam benne, de most belehalok a tudatba, hog esetleg más csajokkal kavar.

Figyelt kérdés

Ő szakított, még mindig szeretem. Ő volt az 1. férfi az életemben, ő vette el a szüzességem is. Iszonyatos a tudat, hogy más nőkkel érintkezik. Most társastáncra is jár és mindig más és más csajokkal táncol...Szoktunk beszélgetni. Ő váltig azt mondja, szeret még és kíván és később még van esély, hogy összejövünk. De azt mondja, ha szó is lehet ilyenről, az kb. fél év. Azt ne kérdezzétek, miért van szüksége fél évre. Szerintem ő maga sem tudja. Én meg nap mint nap róla álmodok...

Próbálkoztam társkeresőkön ismerkedni, de nem megy. Nem érzem magam késznek új kapcsolatra. Nem tudom elképzelni sem, hogy más pasi érjen hozzám.


2009. márc. 19. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért szakítottatok?
2009. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez elég komplikált...A pontos okot nem ismerem, mert csupa kifogással állt elő. Sulira, munkára akar koncentrálni, ki akarja élni magát a szexben, tapasztalatot akar szerezni. Egyedül akar lenni, nem akar kötődni, elköteleződni stb. Tisztára ellenmondásban volt önmagával. Azt mondta, ha nem szakít, esetleg megcsalna. Aztán meg azt, nem lenne képes megcsalni a párját. Fogalmam sincs, mi az igazság.

Távkapcsolat volt, 5 hónap után dobott. Ő 24, én 23.

2009. márc. 19. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Ha szeretne még, nem dobott volna ki. Szerintem próbáld meg lassan túltenni magad ezen, mert így csak szenvedsz. Eltudom képzelni milyen nehéz lehet. Próbálj meg másokkal ismerkedni és ne gondolj a volt párodra. A leírtak alapján szerintem nem sok esély van rá, hogy újra összejöttök.
2009. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, olvastam már jó pár hozzászólásodat itt. ( a sztoriból gondolom h biztos te vagy) Az én véleményem is az hogy bármennyire is nehéz, el kéne felejtened ezt a pasit. Persze nehéz, hisz még szereted, és ráadásul ő volt neked az első az életedben, de én úgy érzem hogy az érzéseid csak egyoldalúak. Ha szeretsz valakit annak nem mondod hogy azért szakítsatok mert ki akarja élni magát. Ha szeret, nemhogy kiélni nem akarja magát, de rajtad kívül senki mást nem akar maga mellé. Meg mi ez már hogy szeret, de most legyetek külön, aztán fél év múlva talán lesz újra valami. Mért mi változik félév múlva? Azalatt kiéli magát? Vagy azalatt tud melóra sulira koncentrálni? Nem!

Lehet kicsit kegyetlenül hangzik, de csak kihasznál téged. Tudja hogy szereted és ezzel a hitegetéssel csak "fenn akar tartani" téged, hogy esetleg átugorhasson ha épp feléd jár, vagy épp ahoz van kedve. Ha jól tudom, előfordult ez is, és mint látod semmi nem lett belőle, megint az van hogy a te érzéseiddel játszottak és megint otthagytak. Ha szeretne akkor meg az a másik, hogy nem okozna direkt fájdalmat azzal hogy más csajokkal kavar meg táncolgat meg mittomén. Nem érdekli hogy te hogy érzel, ha épp kellesz neki valamire, tudja hogy bármikor fordulhat hozzád, mert "á kis naiv, úgyis belém van esve, úgyis megteszi nekem". Ne hagyd hogy játsszon veled! Hidd el jobb ha inkább kivered a fejedből, ne keresd vele a kapcsolatot, különben csak szenvedni fogsz nagyon sokat!

Kicsit hosszura nyúltam, és remélem nem fogalmaztam túl keményen, de nekem ez a meglátásom.

Sok sikert és erőt hogy tovább tudj lépni!!

2009. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz másképp fél év múlva sem szerintem, úgyhogy vegyél erőt magadon, és felejtsd el. Fiatal vagy és tapasztalatlan, ki tudja,nem lesz-e jobb mással?
2009. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!