Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg szeretném mondani neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogarasi Gergő kérdése:

Meg szeretném mondani neki, mit érzek és még meg is szeretném őt csókolni. De én még nem vagyok túl az 1. csókon, és nagyon be vagyok parázva nem tudom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon rég óta ismerjük egymást, csak kb 2-3 hónapja találtuk meg egymást. Elkeztünk beszélgetni és elkeztünk találkozni is. Kb minimum hetente egyszer lejövük, beszélgetünk. Az a lány egy hét mulva elmegy 2 hónapra hollandiába, és egy nappal előtte lemegyek vele. És azzal a lánnyal nagyon szeretnék járni,
2011. jún. 6. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Légy tökös, csókold meg! Ne várj a megfelelő pillanatra, mert az nem létezik. :)

Néhány évvel ezelőtt volt egy lány, akit nagyon szerettem. Randiztunk, és a randi végén nagyon meg akartam csókolni, de végül nem mertem. Néhány hónappal később mondta a csaj, hogy alig várta a múltkori randi végén, hogy megcsókoljam. :D

Szóval, bátraké a szerencse.

Legalább megtudod, hogy mit, vagy mit nem akar tőled a lány. :)

Sok sikert!

2011. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pippantson le
2011. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!